otwórz nawigację

O MNIE

Maciej
Krajewski

Specjalista dermatolog. Studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stosowanie nowoczesnych technik laserowych z użyciem Fraxela Re:Pair® i resurfacingu skóry Fraxelem Dual® oraz łączenia ich z zabiegami liftingu skóry.

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu: trądziku i blizn potrądzikowych (m.in. peelingi TCA, laseroterapia), problemów z łysieniem (m.in. leczenie farmakologiczne, mezoterapia klasyczna i z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego), w zabiegach: liftingu skóry (Thermage, Zaffiro, nici APTOS), nowoczesnym usuwaniu tatuaży, skutecznym usuwaniu rumienia, wszelkiego pochodzenia przebarwień skóry twarzy i rąk, usuwaniu zmarszczek Botoxem® i kwasem hialuronowym (od ponad 12 lat), małoinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz światłolecznictwie i leczeniu lampami  UVB 311 i PUVA.

Autor publikacji, doniesień, komentarzy eksperckich i wykładów, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Klinika Dermatologii Estivance

powstała 6 grudnia 2002 r. Naszym celem jest profilaktyka i pielęgnacja zdrowej skóry oraz pomoc pacjentom z różnorodnymi problemami dermatologicznymi. Jesteśmy jedną z 4 klinik w Warszawie dysponujących najwyższej światowej klasy technologiami do zaawansowanej rewitalizacji skóry oraz jedną z nielicznych prowadzonych przez lekarzy specjalistów dermatologów.

W trakcie tych lat z naszej kliniki skorzystało ok. 40 tysięcy pacjentów. Nieustannie staramy się rozwijać i wzbogacać nasze umiejętności o najnowsze doniesienia naukowe z zakresu medycyny estetycznej, uczestnicząc w konferencjach i kongresach na całym świecie.

Zdobytą wiedzę przekazujemy prowadząc szkolenia i praktyki dla młodych, rozpoczynających swoją drogę zawodową kosmetologów.

KONTAKT
NASZE ODDZIAŁY

KLINIKA ESTIVANCE
ODDZIAŁ WARSZAWA

+48 22 898 34 51

ul. Bukowińska 22a
02-703 Warszawa - Mokotów

SZCZEGÓŁY

KLINIKA ESTIVANCE
ODDZIAŁ RADOM

+48 48 360 44 56

ul. Gagarina 1
26-600 Radom

SZCZEGÓŁY