Fraxel DUAL®

Leczenie blizn, usuwanie przebarwień

Fraxel Dual

Resurfacing frakcyjny nieablacyjny to zabieg pozwalający na odmłodzenie skóry i skuteczne leczenie blizn oraz przebarwień. Laser frakcyjny w technologii Fraxel Dual działa zarówno na powierzchnię skóry, jak i na jej głębokie warstwy, wykorzystując naturalny potencjał regeneracyjny organizmu. Energia lasera wykonuje na skórze sieć punktowych mikrouszkodzeń. Laser działa precyzyjnie na wybrane fragmenty tkanki. Tuż po zabiegu następuje intensywna stymulacja naturalnego gojenia i odbudowy skóry.

Jak to działa?

Bezpośrednio po zabiegu Fraxel Dual skóra może być zaczerwieniona, jednak efekt ten stopniowo przemija już w ciągu kilkunastu godzin. Wraz z upływem czasu będzie można zauważyć, że skóra staje się, gładsza, bardziej elastyczna i co najważniejsze – pozbawiona defektów w postaci zmarszczek, blizn oraz przebarwień.

W zależności od stopnia zaawansowania problemu i indywidualnych potrzeb pacjenta zabieg Fraxel Dual wykonuje się w seriach. Istotą działania podwójnego lasera frakcyjnego jest możliwość dostosowania jednej z dwóch długości wiązki laserowej – dedykowanej głębokim warstwom skóry (zmarszczki i blizny) bądź powierzchownym zmianom (terapia przebarwień).

Urządzenie Fraxel Dual

Zapisz się na wizytę już dziś!