PicoSure

W Klinice Krajewski wykonujemy usuwanie tatuaży i wszelkiego rodzaju przebarwień w najnowocześniejszej technologii laserowej PicoSure. To absolutny przełom w dziedzinie laseroterapii. Laser PicoSure wyróżnia się wyjątkowo krótkim impulsem wiązki laserowej, trwającym zaledwie jedną trylionową sekundy. Im krótszy impuls, tym wyższą energię możemy wprowadzić, dzięki czemu osiągamy bardziej spektakularne rezultaty.

PicoSure – na wszystkie kolory tatuaży

Technologia PicoSure została stworzona specjalnie z myślą o usuwaniu tatuaży kolorowych oraz makijażu permanentnego. Komfortowo i skutecznie usuwa wszystkie kolory tatuaży dzięki unikatowej długości wiązki 755 nm

PicoSure to pierwszy laser pikosekundowy, który zapewnia tak wysoką jakość rozbijania pigmentu, co przekłada się na lepsze efekty przy mniejszej liczbie zabiegów. Laser PicoSure emituje wiązki o długości 755 nm/532 nm, przy czasie trwania impulsu na poziomie 550-750 pikosekund. Pigment tatuażu rozbijany jest na niezwykle małe cząsteczki, które z łatwością zostają wyeliminowane z organizmu.

Laser Picosure znajduje również szerokie zastosowanie w usuwaniu wszelkiego rodzaju przebarwień w tym melasmy.  Jako laser frakcyjny, PicoSure wykorzystywany jest również w zabiegach odmładzania i przebudowy skóry, bez okresu rekonwalescencji.

Już dziś zapraszamy pacjentów do skorzystania z tej najbardziej zaawansowanej technologii usuwania tatuaży i przebarwień.

Zapisz się na wizytę już dziś!