Kontakt Warszawa
3 zabiegi z wykorzystaniem lasera RevLite

RevLite jest najnowszej generacji laserem, który oferuje aż 4 długości lasera o szerokim spektrum działania. Z jego pomocą można usunąć wszelkie niedoskonałości skóry, tatuaże czarne i kolorowe, drobne zmarszczki czy uszkodzenia posłoneczne.

Usuwanie tatuażu laserem RevLite

RevLite jest amerykańską technologią laserową, dzięki której można usunąć tatuaże czarne oraz kolorowe, a także makijaż permanentny. Niezależnie, jak głęboko barwnik został umieszczony w skórze, laser RevLite poradzi sobie z tym problemem szybko i skutecznie. Działa przy tym bezpiecznie, dlatego nie musisz martwić się o przykre konsekwencje.

Usuwanie tatuażu oraz makijażu permanentnego wymaga odpowiedniej troski, zastosowania skutecznej metody, jak i właściwego postępowania. Przeprowadzany przy użyciu lasera zabieg jest jedynym możliwym sposobem, aby usunąć barwnik wprowadzony pod skórę.

Usuwanie przebarwień laserem RevLite

Przebarwienia najskuteczniej usuniesz, poddając się zabiegowi z wykorzystaniem lasera RevLite. Daje on trwały efekt i widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Laser skutecznie rozprasza melaninę, niweluje przebarwienia w każdym kolorze, nawet najmniejsze plamki. Jednocześnie nie musisz martwić się o przykre konsekwencje, ponieważ skóra w trakcie zabiegu nie ulega uszkodzeniu. Niezbędna jest jedynie właściwa ochrona przed słońcem po zabiegu poprzez stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby utrzymać efekt.

Usuwanie blizn i rozstępów laserem RevLite

Laserowe usuwanie blizn i rozstępów jest najlepszym rozwiązaniem, na jakie możesz się zdecydować. Wiązka lasera działa bezpośrednio na zmienione chorobowo miejsca na skórze doprowadzając do mikrouszkodzeń, które pobudzają organizm do regeneracji. Głębokość i intensywność zabiegu zależy od Twoich potrzeb i efektu, który chcesz uzyskać.