Kontakt Warszawa
Czas na noworoczną zmianę? Sprawdź naszą ofertę zabiegów wyszczuplających?

Okres przed nowym rokiem to dla wielu idealny czas na podsumowanie minionych miesięcy. Chętnie podejmujemy postanowienia, które mają poprawić naszą sytuację w przyszłości. Zakończenie roku nastraja pozytywnie do wszelkiego rodzaju metamorfoz, które mają polepszyć zdrowie, wygląd czy samopoczucie. Jeśli jednym z Twoich założeń jest poprawa wyglądu własnej sylwetki, koniecznie sprawdź możliwości w zakresie wyszczuplania i modelowania.

Zabiegi wyszczuplające – gwarantowany i natychmiastowy efekt

Dieta i ćwiczenia to standardowy sposób na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale wcale nie jest łatwo o dobre rezultaty. Wiele osób mimo najszczerszych chęci rezygnuje – zniechęca niewielkie tempo zmian i nadmiar obowiązków. Jeśli i ty obawiasz się porażki, zapoznaj się z technologiami, które pozwalają zmniejszyć objętość wybranych partii ciała nawet o kilka centymetrów. Dzięki profesjonalnym zabiegom z użyciem nowoczesnych technologii, uzyskasz ciało, o jakim marzysz, bez wysiłku. Redukcja tkanki tłuszczowej, wymodelowana sylwetka, jędrna i pozbawiona cellulitu skóra – to wszystko możesz osiągnąć decydując się na jeden z tych zabiegów. Oto wybrane przykłady skutecznych technologii.

Accent Prime

Accent Prime wykorzystuje ultradźwięki i fale radiowe, by skutecznie walczyć z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe zostają namierzone, a ich otoczka ulega zniszczeniu, co prowadzi do stopniowego rozkładu tłuszczu. Z pomocą układu limfatycznego, resztki tkanki zostają bezpiecznie usunięte z organizmu, a Ty możesz cieszyć się wyszczuplonym i odmienionym ciałem. Dzięki dużej głowicy zabiegowej cały proces przebiega szybko i w dużym komforcie. Ten zabieg doskonale nadaje się do zmniejszenia objętości talii i bioder,  wyszczuplenia ud, ramion i ujędrnienia skóry.

Storz Medical

Storz Medical w celu redukcji tkanki tłuszczowej i usunięciu cellulitu wykorzystuje działanie fal akustycznych. Precyzyjne uderzenie falą akustyczną w komórki tłuszczowe sprawia, że ich metabolizm ulega zwiększeniu, co pozwala na zauważalne zmniejszenie się obwodów ciała i poprawę wyglądu skóry. Nie musisz się  w żaden sposób przygotowywać do tego zabiegu i nie wpływa on na codzienne funkcjonowanie. Wystarczy kilka krótkich i pozbawionych dyskomfortu wizyt w klinice estetycznej, aby zauważyć znaczące efekty.

Oferta zabiegów medycyny estetycznej jest szeroka, a technologia jest ciągle rozwijana, tak aby jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów. W walce z tkanką tłuszczową można stosować wiele metod, dlatego zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegową w naszej klinice.