Czas na noworoczną zmianę? Sprawdź naszą ofertę zabiegów wyszczuplających?

Okres przed nowym rokiem to dla wielu idealny czas na podsumowanie minionych miesięcy. Chętnie podejmujemy postanowienia, które mają poprawić naszą sytuację w przyszłości. Zakończenie roku nastraja pozytywnie do wszelkiego rodzaju metamorfoz, które mają polepszyć zdrowie, wygląd czy samopoczucie. Jeśli jednym z Twoich założeń jest poprawa wyglądu własnej sylwetki, koniecznie sprawdź możliwości w zakresie wyszczuplania i modelowania.

Zabiegi wyszczuplające – gwarantowany i natychmiastowy efekt

Dieta i ćwiczenia to standardowy sposób na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale wcale nie jest łatwo o dobre rezultaty. Wiele osób mimo najszczerszych chęci rezygnuje – zniechęca niewielkie tempo zmian i nadmiar obowiązków. Jeśli i ty obawiasz się porażki, zapoznaj się z technologiami, które pozwalają zmniejszyć objętość wybranych partii ciała nawet o kilka centymetrów. Dzięki profesjonalnym zabiegom z użyciem nowoczesnych technologii, uzyskasz ciało, o jakim marzysz, bez wysiłku. Redukcja tkanki tłuszczowej, wymodelowana sylwetka, jędrna i pozbawiona cellulitu skóra – to wszystko możesz osiągnąć decydując się na jeden z tych zabiegów. Oto wybrane przykłady skutecznych technologii.

Accent Prime

Accent Prime wykorzystuje ultradźwięki i fale radiowe, by skutecznie walczyć z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe zostają namierzone, a ich otoczka ulega zniszczeniu, co prowadzi do stopniowego rozkładu tłuszczu. Z pomocą układu limfatycznego, resztki tkanki zostają bezpiecznie usunięte z organizmu, a Ty możesz cieszyć się wyszczuplonym i odmienionym ciałem. Dzięki dużej głowicy zabiegowej cały proces przebiega szybko i w dużym komforcie. Ten zabieg doskonale nadaje się do zmniejszenia objętości talii i bioder,  wyszczuplenia ud, ramion i ujędrnienia skóry.

Storz Medical

Storz Medical w celu redukcji tkanki tłuszczowej i usunięciu cellulitu wykorzystuje działanie fal akustycznych. Precyzyjne uderzenie falą akustyczną w komórki tłuszczowe sprawia, że ich metabolizm ulega zwiększeniu, co pozwala na zauważalne zmniejszenie się obwodów ciała i poprawę wyglądu skóry. Nie musisz się  w żaden sposób przygotowywać do tego zabiegu i nie wpływa on na codzienne funkcjonowanie. Wystarczy kilka krótkich i pozbawionych dyskomfortu wizyt w klinice estetycznej, aby zauważyć znaczące efekty.

Oferta zabiegów medycyny estetycznej jest szeroka, a technologia jest ciągle rozwijana, tak aby jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów. W walce z tkanką tłuszczową można stosować wiele metod, dlatego zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegową w naszej klinice.