Kontakt Warszawa
Czy da się szybko zredukować boczki i oponkę na brzuchu?

Nadmiar tkanki tłuszczowej gromadzący się w okolicach brzucha, zwany potocznie “oponką”, a także w obszarze bioder i tuż nad nimi, często stoi na przeszkodzie w drodze do idealnej sylwetki. Są to tzw. rezerwy tłuszczu, które podczas odchudzania usuwane są najpóźniej. Jak wspomóc ich redukcję?

LPG Alliance

LPG Alliance to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg, który opiera się na zwijaniu skóry do wnętrza komory, dzięki czemu uwolnione zostają kwasy tłuszczowe i uzyskujemy efekt wyszczuplenia. Gdy fałdy skórne są rozwijane, dochodzi do stymulacji fibroblastów, wzmocnienia włókien kolagenu i elastyny. Do precyzyjnego masażu dołączone zostaje podciśnienie, które pomaga rozbić złogi tłuszczowe, powoduje drenaż limfatyczny i stymuluje uwalnianie tłuszczu. W efekcie uporczywe miejsca, w których zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej zostają zredukowane, wyszczuplone, ujędrnione i pozbawione cellulitu. Co więcej, zabieg usprawnia krążenie krwi i limfy, tym samym wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Wszystko to sprawia, że coraz więcej kobiet uznaje LPG Alliance obowiązkowym punktem w drodze do idealnej sylwetki.

Accent Prime

W walce z “oponką” doskonale sprawdza się Accent Prime. To nieinwazyjny, komfortowy zabieg, który znacząco wpływa na stopień rozbicia tkanki tłuszczowej, a przy tym stymuluje komórki tłuszczowe do jego uwalniania. Łączy w sobie nowoczesną technologię ultradźwiękową z falą radiową, nie wymaga rekonwalescencji, ani specjalnego przygotowania. Dlatego pacjenci bardzo chętnie z niego korzystają. Zaleca się wykonanie kilku serii Accent Prime, w zależności od ilość tkanki tłuszczowej lub połączenie go z VelaShape III.

Redukcja złogów tkanki tłuszczowej zlokalizowanych w okolicy brzucha i boczków wcale nie musi być trudna! Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to doskonałe trio, dające gwarancję wymarzonej sylwetki!