Kontakt Warszawa
Drugi podbródek – usuń go w gabinecie kosmetycznym!

Drugi podbródek – usuń go w gabinecie kosmetycznym!

Drugi podbródek potrafi być prawdziwą zmorą. Wygląda bardzo nieestetycznie i nieatrakcyjnie. Zmienia kształt twarzy, która staje się wtedy mniej wyrazista, ponieważ rysy są zniekształcone. Fałd tłuszczu pod linią żuchwy szczególnie nieestetycznie prezentuje się z profilu.

Dlaczego podwójny podbródek się pojawia?

Podwójny podbródek jest spowodowany oczywiście nadmiarem tłuszczu w naszym organizmie. Na brodzie zbiera się tłuszcz tak jak w każdym innym miejscu –  na brzuchu, pupie czy udach. Od nadmiaru tłuszczu skóra traci sprężystość i jędrność, robi się również dodatkowo mniej elastyczna i stąd tak zwany drugi podbródek. Może on być oczywiście spowodowany także pewnymi schorzeniami, takimi jak na przykład problemy z tarczycą. Dlatego zanim podejmiemy jakiekolwiek działania w kierunku pozbycia się uciążliwego kompleksu, warto udać się na konsultację medyczną. Gdy okaże się, że jest to problem natury estetycznej, czas na spotkanie z kosmetologiem.

Jak pozbyć się podwójnego podbródka?

Na drugi podbródek nie jest się skazanym do końca życia. Można się go pozbyć i to w całkiem prosty oraz niewymagający żadnego wysiłku sposób – przy pomocy metody Accent Prime! Urządzenie to pozwala na wykonywanie zabiegów modelujących i wyszczuplających ciało oraz poprawiających napięcie skóry. Działa dzięki ultradźwiękom i posiada ich dwa rodzaje – ciepłe i zimne. Te ostatnie powodują rozpad komórek tłuszczowych, nie naruszając przy tym otaczających ich zdrowych komórek. Z rozbitych komórek uwalniany jest tłuszcz, który organizm usuwa poprzez układ limfatyczny. Ciepłe ultradźwięki z kolei powodują niszczenie lokalnych depozytów tłuszczowych. Można używać je osobno lub razem – dla osiągnięcia jak najlepszego efektu.

Accent Prime to bezbolesny, bezwysiłkowy i bardzo szybki sposób na twój kompleks. Pożegnaj drugi podbródek i uśmiechnij się do siebie w lustrze!