Kontakt Warszawa
Endermologia, czyli Twoje wsparcie w walce o piękną sylwetkę

Nawet jeżeli wiele godzin spędzisz na siłowni i trzymasz dietę, nie zawsze osiągniesz wymarzoną sylwetkę. Endermologia ułatwi Twoje starania w drodze do pięknego ciała.

Na czym polega endermologia?

Endermologia to rodzaj masażu pod ciśnieniem, który przeprowadzany jest w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej lub kosmetycznym. Półgodzinny masaż wykonywany z użyciem specjalnej głowicy podłączonej do całej aparatury gwarantuje uzyskanie cudownych efektów ujędrnienia wybranych partii lub całego ciała. Zabieg opiera się na zasysaniu skóry. Klientka ubiera na siebie specjalny kostium umożliwiający poślizg głowicy, jak i chroniący skórę przed jej bezpośrednim działaniem.

Endermologia pomaga wniknąć w głębokie warstwy skóry, można stosować ją na wielu partiach ciała: udach, pośladkach, brzuchu. Nie jest wskazana natomiast do stosowania na piersiach.

Jakich efektów możesz spodziewać się po endermologii?

Wyszczuplenie jest podstawowym efektem, jaki możesz osiągnąć regularnie udając się na zabieg endermologii. Polecany jest kobietom, które marzą o perfekcyjnej pięknej sylwetce. Seria zabiegów wygładzi i zniweluje rozstępy, ujędrni skórę, a także wymodeluje sylwetkę. Redukcja tkanki tłuszczowej będzie widoczna.

W trakcie zabiegu endermologii z organizmu usuwane są toksyny oraz nadmiar wody, łagodzone są także bóle mięśni oraz stawów. Każdy, kto marzy o szczupłej sylwetce zdecydowanie powinien na ten zabieg się zdecydować. Wreszcie zakończysz swoje dążenia do wygładzonej skóry bez żadnych niedoskonałości.

Istotne jest, aby połączyć stosowanie zabiegu endermologii z aktywnością fizyczną i stosowaniem zbilansowanej diety. Należy pić również dziennie minimum 2 litry wody.

Profesjonalne ujędrnienie w drodze do pięknej sylwetki

Wybierz zabieg endermologii jako sposób na wymodelowanie sylwetki, pozbycie się cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Efekty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.