Kontakt Warszawa
Gdy dieta i ćwiczenia nie działają – jak pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej?

Utrata kilogramów i centymetrów z konkretnych partii ciała nie jest sprawą łatwą. Trzymanie diety także. Co zrobić, aby skutecznie spalić oporną tkaniną tłuszczową? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest zabieg Accent Prime. Na czym polega?

Jak skutecznie wyszczuplić konkretne partie ciała?

Dieta i ćwiczenia to oczywiście standard, jeżeli chodzi o wysmuklanie ciała i pozbywanie się zbędnych kilogramów. Niestety nie zawsze z ich pomocą jesteś w stanie osiągnąć zadowalające efekty. Choć wielu trenerów podkreśla, że regularne ćwiczenia oraz trzymanie się diety działają, warto czasem skorzystać z pomocy nowoczesnych zabiegów wyszczuplających.

Redukcja tkanki tłuszczowej – to efekt, który możesz uzyskać z zabiegiem Accent Prime. W ciągu 20 minut trwania zabiegów dochodzi do modelowania i wyszczuplania sylwetki, ujędrniania ciała, a także usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej

Accent Prime to nowoczesna platforma, dzięki której przy użyciu kilku głowic można osiągnąć fantastyczne efekty modelowania, wyszczuplania i ujędrniania ciała. Urządzenie oferuje najwyższą dostępną na rynku częstotliwość fal radiowych w technologii UniPolar obejmującą 40,69 MHZ. Do tego dochodzi technologia ultradźwiękowa o działaniu poprzecznym tzw. zimnym.

Redukcja tkanki tłuszczowej wraz z zabiegiem Accent Prime

Zabieg jest bardzo skuteczny, oszczędza Twój czas w walce o idealną sylwetkę, a jednocześnie efekty są widoczne gołym okiem. Zabieg trwa ok. 20 minut, a głowice emitują w tym czasie równomiernie fale ultradźwiękowe, które rozgrzewają i niszczą komórki tłuszczowe.

Accent Prime można przeprowadzić na różnych głębokościach skóry, co wpływa na skuteczność. Jest przy tym całkowicie bezpieczny, nawet dla tak delikatnych obszarów, jak twarz, szyja oraz dekolt. Zabieg zapewnia maksymalny komfort walki o piękną, szczupłą sylwetkę pozbawioną nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zabieg Accent Prime nie wywołuje skutków ubocznych ani śladów na skórze.