Kontakt Warszawa
Jak szybko pozbyć się cellulitu?

Jak szybko pozbyć się cellulitu?

Problem cellulitu dotyczy niemal wszystkich kobiet. Brzydka, pomarszczona „pomarańczowa skórka” pojawia się nawet u szczupłych kobiet i zlokalizowana jest najczęściej w obszarze ud i pośladków. Jak szybko pozbyć się cellulitu?

Sposoby na pozbycie się cellulitu

Cellulit nie stanowi wyłącznie problemu estetycznego. To problem bardzo złożony i jest efektem zaburzeń zachodzących wewnątrz organizmu, zwłaszcza w obrębie tkanki tłuszczowej, tkanki łącznej (nazywany jest zwyrodnieniem obrzękowo-włókniejącym tkanki łącznej), dlatego też jednym ze sposobów na poprawę stanu skóry jest zmiana stylu życia, a zwłaszcza odpowiednio zbilansowana dieta. Posiłki powinny zawierać właściwy stosunek tłuszczy, węglowodanów i białka. Wprowadzenie zdrowego stylu życia i zdrowej diety nie jest łatwe w dzisiejszych czasach. Na szczęście nowoczesne technologie pozwalają na przełomowe zabiegi w modelowaniu sylwetki. Jednym z nich jest innowacyjny zabieg ICOONE.

Na czym polega zabieg ICOONE?

Nowoczesny zabieg ICOONE przeprowadzany jest w celu pobudzenia układu limfatycznego, rozbicia tkanki tłuszczowej, a w konsekwencji dla przywrócenia prawidłowego metabolizmu komórkowego w skórze.

Do jego wykonania używany jest laser z technologią ICOONE, wyposażony w specjalne głowice. Są to głowice masujące ze specjalnymi rolkami, które posiadają liczne mikrootwory, dzięki czemu urządzenie precyzyjnie dociera do każdego fragmentu ciała, nie powodując rozciągania skóry czy innych urazów. Skóra stymulowana jest przez 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na każdy dm2.

Jak wygląda zabieg ICOONE?

Zabieg składa się z dwóch etapów. Podstawowym zabiegiem jest zabieg BASIC. Jest to masaż drenujący dla ogólnej poprawy stanu skóry. Zabieg docelowy (FOCUS) skupiony jest na najbardziej problematycznych partiach ciała. Do zabiegu należy ubrać specjalny, elastyczny kostium. Trwa on ok. 30-60 minut.

Jakie są efekty zabiegi ICOONE?

Walka z cellulitem dzięki zabiegom ICOONE jest skuteczna. Pozwalają one ujędrnić skórę, poprawić stan tkanki łącznej. Ilość zabiegów zależy od złożoności problemu i stopnia cellulitu.

Technologia ICOONE sprawia, że usuwanie cellulitu jest możliwe. Zabiegi ICOONE pozwalają na szybkie rozprawienie się z cellulitem. Na efekty diety i zmiany stylu życia trzeba zwykle bardzo długo czekać, a rezultaty nie zawsze są takie, jakich się oczekuje. Na szczęście innowacyjny zabieg ICOONE pozwala na obserwowanie efektów już po jednej wizycie w salonie medycyny estetycznej.