Klinika Dermatologii "Klinika Krajewski"

Misja i cele specjalistycznej kliniki dermatologii "Klinika Krajewski"

Klinika Krajewski powstała w 2002 roku z inicjatywy Dra n. med. Macieja Krajewskiego, który zapragnął stworzyć miejsce, które będzie wypełniało lukę na rynku gabinetów dermatologicznych. Misją kliniki, od powstania aż do teraz, jest łączenie specjalistycznej wiedzy z wysoko zaawansowaną technologią, do uzyskiwania doskonałych efektów terapeutycznych. Z biegiem lat do zespołu Kliniki Krajewski dołączyli kolejni specjaliści, z różnych dziedzin medycyny i kosmetologii, którzy wspólnie realizują najważniejsze cele Kliniki, jakimi są: profesjonalna opieka nad pacjentami, ich bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta, gwarantujące sukces prowadzonych terapii.

Śledząc rozwój światowej estetycznej i rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej, a także innowacje w zakresie technik operacyjnych, w 2014 roku poszerzono zakres działań Kliniki o chirurgię plastyczną.

STYL

KOMFORT

ZAUFANIE

Najnowsza technologia w klinice dermatologii "Klinika Krajewski"

Wyspecjalizowany zespół lekarzy i kosmetologów pod wodzą Dra n. med. Macieja Krajewskiego w połączeniu z najlepszymi na świecie technologiami to gwarancja odpowiedniej opieki, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz wyjątkowej skuteczności prowadzonych terapii. Blisko 20 lat praktycznego doświadczenia w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej pozwala nam wyrastać na lidera w dziedzinach:

W unikalny sposób łączymy laseroterapię, farmakologię i pielęgnację, dopasowując terapię do każdego pacjenta, jego możliwości i potrzeb. Nieustająco wyłapujemy na rynku, także międzynarodowym, wszelkie nowości technologiczne i terapeutyczne, żeby dostarczać Państwu – naszym Pacjentom – najskuteczniejsze rozwiązania.

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button