Klinika Dermatologii "Klinika Krajewski"

Misja i cele kliniki dermatologii "Klinika Krajewski"

Nasza Klinika powstała w grudniu 2002 r. z  inicjatywy dr n. med. Macieja Krajewskiego. Jako specjalista w dziedzinie dermatologii postanowił dzięki swojej pasji stworzyć miejsce, które zachęciłoby Pacjentów do korzystania z poprawiania niedoskonałości o podłożu estetycznym przekładając to na osiągnięcie przez nich satysfakcji z własnego wyglądu.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu doskonale zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Dzięki zabiegom upiększającym, czy korygującym spełnił on pragnienia o pięknym i naturalnym wyglądzie wpływając na poprawę jakości i komfort życia już ponad 10 tysiącom Pacjentów. Z upływem lat w Klinice znaleźli swoje miejsce współpracownicy pełni pasji, konsekwencji w działaniu, profesjonalizmie z chęcią nieustannego doskonalenia umiejętności. Te priorytety od zawsze wyznaczały cele i kierunki rozwoju Kliniki. Śledząc rozwój światowej estetycznej i rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej, a także innowacje w zakresie technik operacyjnych w 2014 r. poszerzono zakres działań Kliniki w kierunku chirurgii plastycznej.

Na przestrzeni tych wielu lat pracy, sukcesywnie zdobywano również wiedzę w zakresie stosowanych preparatów oraz technologii urządzeń i aparatury.

STYL

KOMFORT

ZAUFANIE

Najnowsza technologia kliniki dermatologii "Klinika Krajewski"

Gabinety wyposażono w sprzęt – lasery i urządzenia medyczne – kierując się przy ich wyborze bezpieczeństwem, jakością, gwarancją skuteczności oraz komfortem Pacjentów. Nabyto aparaturę wyłącznie renomowanych światowych producentów, spełniający najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, potwierdzone certyfikatami  FDA i CE, a efekty oferowanych terapii zostały udowodnione badaniami klinicznymi. Dynamiczny rozwój, a także stały wzrost zadowolonych pacjentów przyczynia się do nieustannej chęci poszerzania horyzontów działalności Kliniki Krajewski.

Zapisz się na wizytę już dziś!