Zespół

Klinika Krajewski

dr. n. med. Maciej Krajewski

Specjalista Dermatolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle, Klinika Radom

dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stosowanie nowoczesnych technik laserowych z użyciem Fraxela Re:Pair® i resurfacingu skóry Fraxelem Dual® oraz łączenia ich z zabiegami liftingu skóry.

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu: trądziku i blizn potrądzikowych (m.in. peelingi TCA, laseroterapia), problemów z łysieniem (m.in. leczenie farmakologiczne, mezoterapia klasyczna i z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego), w zabiegach: liftingu skóry (Thermage, Zaffiro, nici APTOS), nowoczesnym usuwaniu tatuaży, skutecznym usuwaniu rumienia, wszelkiego pochodzenia przebarwień skóry twarzy i rąk, usuwaniu zmarszczek Botoxem® i kwasem hialuronowym (od ponad 12 lat), małoinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz światłolecznictwie i leczeniu lampami UVB 311 i PUVA.

Autor publikacji, doniesień naukowych, komentarzy eksperckich i wykładów, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

LR8A2320
LR8A2161
LR8A2138
LR8A2296
LR8A2049
LR8A2116

dr. n. med. Kamil Pietrasik

Specjalista Chirurgii Plastycznej

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle, Klinika Radom

lekarz

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W maju 2005 obronił z wyróżnieniem pracę doktorską na I Wydziale Lekarskim WUM. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. 

Zatrudniony w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP, Szpitalu im. Prof. Orłowskiego w Warszawie, Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej WUM (1997-2012) i Klinice Chirurgii Plastycznej University of Alabama w Birmingham, Stany Zjednoczone (2012-2013). 

Autor licznych publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych w kraju i za granicą. Członek krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Amerykańskiego Towarzystwa Anatomii Klinicznej). 

Za swoją działalność uhonorowany nagrodami i stypendiami w kraju i za granicą (m.in. Fundacji Batorego, Kościuszko Foundation, Fundacji Polskiego Radia). 

Odbył liczne staże i szkolenia w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Francji (m.in. w Harvard Medical School, University of Alabama at Birmingham, Iowa University). W 1999r nostryfikował dyplom lekarza w Stanach Zjednoczonych (Certyfikat ECFMG) i uzyskał amerykańskie prawo wykonywania zawodu. 

W latch 2012 – 2013 odbył roczny fellowship z chirurgii estetycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej University of Alabama at Birmingham, Stany Zjednoczone u boku światowej sławy chirurgów plastycznych Dr L. Vasconzez’a i Dr J. Grotting’a 

Od 20 lat jego pasją jest chirurgia plastyczna i chirurgia ręki.

IMG_0088_01b

Dr Bartłomiej Zoń

Specjalista Chirurgii Plastycznej i Chirurgii Ogólnej

Połączenie nauki ze sztuką, czyli chirurgia plastyczna. Pomimo wielu wykonanych operacji i zabiegów, za każdym razem operacja plastyczna jest dużym wyzwaniem. Jej powodzenie zależy nie tylko od metody przeprowadzenia zabiegu, procesu gojenia się ran, ale przede wszystkim od doświadczenia i kreatywności chirurga plastyka. Dr Bartłomiej Zoń łączy w sposób perfekcyjny wszystkie te umiejętności. Latami dążył do osiągnięcia celu, najpierw zdobywając specjalizację z chirurgii ogólnej, a następnie specjalizację z chirurgii plastycznej. Oprócz wieloletniego doświadczenia klinicznego, od ponad 15 lat zdobywa doświadczenie w chirurgii plastycznej w ramach prywatnej praktyki zawodowej, wykonując najczęściej takie zabiegi jak: powiększanie piersi, plastyka brzucha i korekcja  kształtu nosa. 

Dr Bartłomiej Zoń jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W w Wojskowym Instytucie Medycznym CSK MON w Warszawie ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej, a następnie specjalizację z chirurgii plastycznej. Pracuje w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM CSK MON na stanowisku Starszego Asystenta. 

Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz International confederation for plastic reconstructive and aesthetic surgery

tatiana livai

Tatiana Livai

Lekarz medycyny w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.
CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Grodnie. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego PTL. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej (PTMEiAA).Jest w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Na co dzień pracuje w Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitalu Specjalistycznego w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w międzynarodowych i krajowych kongresach oraz konferencjach i szkoleniach praktycznych z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii i wenerologii aktualizuje wiedzę medyczną w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe, śledzi i praktykuje nowe metody leczenia chorób dermatologicznych. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, włosów, wykorzystując innowacyjne metody leczenia. Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, m.in: modelowania i ujędrniania twarzy, poprawy wyglądu oczu i ust, mezoterapię, osocze bogatopłytkowe , wypełniacze, redukcji zmarszczek toksyną botulinową, redukcji blizn, przebarwień, peelingi, laseroterapię, nici PDO, zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej.

LR8A2059
LR8A2186
LR8A2278
LR8A2079
LR8A2184
LR8A2303

Justyna Bień

Specjalista Dermatolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

lekarz

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista otorynolaryngologii chirurgii głowy i szyi (najwyższy wynik z egzaminu). Zatrudniona w Oddziale Otorynolaryngochirurgii Światowego Centrum Słuchu, gdzie zajmuje się leczeniem operacyjnym schorzeń laryngologicznych, między innymi chrapania.

Doktor Justyna Dąbrowska-Bień odbywała staże i kursy w rekomendowanych ośrodkach polskich i zagranicznych (m.in. u doktora D.Toriumi, byłego prezydenta Amerykańskiej Akademii Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Twarzy w Facial Plastic Surgery Center Chicago IL) co pozwoliło jej na poszerzenie wiedzy z zakresu chirurgii estetycznej i plastycznej twarzy.

Spektrum zainteresowań Pani doktor to rynochirurgia oraz „aging face”, zastosowanie różnych metod odmłodzenia twarzy w tym nici liftingujących, przeszczepu tłuszczu, komórek macierzystych i inne.

Doktor Justyna Dąbrowska-Bień specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów takich jak:

  • tonsillektomia - wycięcie migdałków podniebiennych (zn. ogólne)
  • UPPP- plastyka podniebienia miękkiego- najlepsza metoda leczenia chrapania dla osób nietolerujących aparatu CPAP (zn. miejscowe)
  • septoplastyka- korekcja skrzywienia przegrody nosa (zn. ogólne)
  • niechirurgiczna korekta kształtu nosa (Botox, kwas hialuronowy)
  • korekta asymetrii twarzy po porażeniu nerwu twarzowego
  • wycięcie zmian skórnych/znamion barwnikowych z plastyką- twarz, szyja (zn. miejscowe)
dr_Wojciula

Dr Joanna Wojciula

Dr Joanna Wojciula to specjalista w zakresie położnictwa i  ginekologii oraz medycyny estetycznej. Ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Swoją wiedzę i umiejętności zawdzięcza wieloletniej pracy w szpitalu. Obecnie pracuje w Szpitalu Specjalistycznym “Inflancka” w Warszawie, specjalizuje sie w chorobach szyjki macicy i sromu. Od wielu lat prowadzi przyszpitalną poradnię Chorób Szyjki Macicy i Sromu. Posiada  certyfikat badań kolposkopowych szyjki macicy.

Wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej m.in labioplastykę plastykę pochwy i krocza.

Bierze udział w kursach i szkoleniach w zakresie nowoczesnej medycyny estetycznej. Przeprowadza takie zabiegi jak: usuwanie zmarszczek toksyna botulinową ( ,,botoks''), mezoterapia, powiększanie ust, osocze bogatopłytkowe.

Wykonuje  USG ginekologiczne, a także zajmuje się przygotowaniem do ciąży, jak i jej prowadzeniem. Przeprowadza konsultacje związane z antykoncepcją.

W zakresie usług Dr Joanny Wojciuli znajdują się również ambulatoryjne zabiegi ginekologiczne (biopsja szyjki macicy oraz zmian w obrębie pochwy i sromu, wyłyżeczkowanie kanału szyjki macicy)

lekarz

Anna Drożdż

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

Dyplomowana kosmetyczka z ponad 20-letnim stażem pracy. Absolwentka kierunku Zdrowie Publiczne. Jako promotor zdrowia posiada wiedzę z zakresu nauk społecznych oraz nauk medycznych. Od 2008r. współpracuje z Dr n. med. Maciejem Krajewskim jako kosmetolog w Klinice Krajewski w Warszawie. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych i laseroterapii. Abiturientka Akademii Wizażystyki Maestro, makijaż to jej domena. Wykonuje manicure tradycyjny, biologiczny i hybrydowy, jak również pedicure leczniczy z zastosowaniem klamr korygujących wrastające paznokcie. Jej równoległe zainteresowanie to dietetyka.

lekarz

Marta Wrocławska-Bańcer

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Radom

Dyplomowana kosmetyczka z ponad 20-letnim stażem pracy, również jako instruktor praktycznej nauki zawodu. Współautorka Modułowego Programu Szkolenia Zawodowego Projektu PHARE „Krajowy System Szkolenia Zawodowego w Polsce” – kosmetyczka i wizażystka. Od 2002 r. współpracuje z Dr n. med. Maciejem Krajewskim jako kosmetolog w Klinice Krajewski w Radomiu. Domeną w wykonywanej pracy jest dermatologiczna pielęgnacja lecznicza i laseroterapia. Skutecznie stosuje metody w zakresie leczenia trądziku oraz wykonuje zabiegi antyaging, mające na celu osiąganie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania i rewitalizacji skóry oraz profilaktyki urody. Współautorka licznych artykułów dla informatora medycznego. Aktualnie wprowadza w tajniki zawodu młodą kadrę kosmetologów.

lekarz

Aleksandra Chalot

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Radom

Magister fizjoterapii i kosmetolog. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy. Wykonuje zabiegi modelujące sylwetkę mające na celu redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stosuje także metody zwalczające trądzik czy rumień, jak również zabiegi z zakresu antyaging dopełniające działanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych bierze udział w licznych szkoleniach. Posiada dyplomy ukończenia kursów z zakresu antyaging, modelowania sylwetki oraz odnowy biologicznej, rehabilitacji, rekreacji i masażu leczniczego. Autorka artykułów w czasopismach branżowych.

lekarz

Katarzyna Cuch

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

Kosmetolog specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych skóry twarzy, dopełniających i uzupełniających efekty zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Doskonale odnajduje się w problematyce przeciwstarzeniowej oraz w zwalczaniu innych mankamentów cery, takich jak trądzik, przebarwienia, brak nawilżenia, szorstkość oraz matowość skóry. Potrafi w doskonały sposób łączyć ze sobą kilka metod leczenia, aby końcowy efekt terapii był jak najlepszy. Osoba nieustanie podnosząca swoje kwalifikacje i z pasją wykonująca swój zawód. Jej równoległe zainteresowania to medycyna i dermatologia estetyczna.

lekarz

Ewa Długosz

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

Kosmetolog specjalizujący się w zabiegach na ciało, mających na celu redukcję tkanki tłuszczowej, zwiotczenia skóry i cellulitu, a także zabiegach pielęgnacyjnych okolicy twarzy, szyi i dekoltu, będących uzupełnieniem zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. W celu zwiększenie swoich kwalifikacji bierze udział w specjalistycznych szkoleniach.

lekarz

Anna Jastrzębska

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Radom

Kosmetolog i wykwalifikowana masażystka. Specjalizuje się w szczegółowej diagnostyce skóry oraz dermatoskopii cyfrowej. Wykonuje zabiegi uzupełniające oraz zabiegi będące dopełnieniem efektów zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

lekarz

Martyna Helbert

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

Kosmetolog wykonujący zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, będących uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Specjalistka w stylizacji rzęs i wizażu. Autorka pracy „Kosmetologiczne działanie urządzenia LPG Integral Cellu M6 w zabiegach na ciało”. Stale rozwija swoje umiejętności, cały czas biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach.

lekarz medycyny estetycznej

Sylwia Sito

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Radom

Kosmetolog i dyplomowana masażystka. Specjalizuje się w zabiegach na ciało, których celem jest modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry, a także redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zajmuje się również poprawą urody poprzez wykorzystanie zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych, będących uzupełnieniem zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę pogłębia dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach.

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button