Zespół

maciej krajewski

dr. n. med. Maciej Krajewski

Specjalista Dermatolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle, Klinika Radom

dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stosowanie nowoczesnych technik laserowych z użyciem Fraxela Re:Pair® i resurfacingu skóry Fraxelem Dual® oraz łączenia ich z zabiegami liftingu skóry.

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu: trądziku i blizn potrądzikowych (m.in. peelingi TCA, laseroterapia), problemów z łysieniem (m.in. leczenie farmakologiczne, mezoterapia klasyczna i z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego), w zabiegach: liftingu skóry (Thermage, Zaffiro, nici APTOS), nowoczesnym usuwaniu tatuaży, skutecznym usuwaniu rumienia, wszelkiego pochodzenia przebarwień skóry twarzy i rąk, usuwaniu zmarszczek Botoxem® i kwasem hialuronowym (od ponad 12 lat), małoinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz światłolecznictwie i leczeniu lampami UVB 311 i PUVA.

Autor publikacji, doniesień naukowych, komentarzy eksperckich i wykładów, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

LR8A2320
LR8A2161
LR8A2138
LR8A2296
LR8A2049
LR8A2116

dr. n. med. Kamil Pietrasik

Specjalista Chirurgii Plastycznej

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle, Klinika Radom

Kamil-Pietrasik

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W maju 2005 obronił z wyróżnieniem pracę doktorską na I Wydziale Lekarskim WUM. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. 

Zatrudniony w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP, Szpitalu im. Prof. Orłowskiego w Warszawie, Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej WUM (1997-2012) i Klinice Chirurgii Plastycznej University of Alabama w Birmingham, Stany Zjednoczone (2012-2013). 

Autor licznych publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych w kraju i za granicą. Członek krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Amerykańskiego Towarzystwa Anatomii Klinicznej). 

Za swoją działalność uhonorowany nagrodami i stypendiami w kraju i za granicą (m.in. Fundacji Batorego, Kościuszko Foundation, Fundacji Polskiego Radia). 

Odbył liczne staże i szkolenia w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Francji (m.in. w Harvard Medical School, University of Alabama at Birmingham, Iowa University). W 1999r nostryfikował dyplom lekarza w Stanach Zjednoczonych (Certyfikat ECFMG) i uzyskał amerykańskie prawo wykonywania zawodu. 

W latch 2012 – 2013 odbył roczny fellowship z chirurgii estetycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej University of Alabama at Birmingham, Stany Zjednoczone u boku światowej sławy chirurgów plastycznych Dr L. Vasconzez’a i Dr J. Grotting’a 

Od 20 lat jego pasją jest chirurgia plastyczna i chirurgia ręki.

IMG_0088_01b

Dr Bartłomiej Zoń

Specjalista Chirurgii Plastycznej i Chirurgii Ogólnej

Połączenie nauki ze sztuką, czyli chirurgia plastyczna. Pomimo wielu wykonanych operacji i zabiegów, za każdym razem operacja plastyczna jest dużym wyzwaniem. Jej powodzenie zależy nie tylko od metody przeprowadzenia zabiegu, procesu gojenia się ran, ale przede wszystkim od doświadczenia i kreatywności chirurga plastyka. Dr Bartłomiej Zoń łączy w sposób perfekcyjny wszystkie te umiejętności. Latami dążył do osiągnięcia celu, najpierw zdobywając specjalizację z chirurgii ogólnej, a następnie specjalizację z chirurgii plastycznej. Oprócz wieloletniego doświadczenia klinicznego, od ponad 15 lat zdobywa doświadczenie w chirurgii plastycznej w ramach prywatnej praktyki zawodowej, wykonując najczęściej takie zabiegi jak: powiększanie piersi, plastyka brzucha i korekcja  kształtu nosa. 

Dr Bartłomiej Zoń jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W w Wojskowym Instytucie Medycznym CSK MON w Warszawie ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej, a następnie specjalizację z chirurgii plastycznej. Pracuje w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM CSK MON na stanowisku Starszego Asystenta. 

Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz International confederation for plastic reconstructive and aesthetic surgery

tatiana livai

Tatiana Livai

Lekarz medycyny w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.
CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Grodnie. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego PTL. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej (PTMEiAA).Jest w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Na co dzień pracuje w Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitalu Specjalistycznego w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w międzynarodowych i krajowych kongresach oraz konferencjach i szkoleniach praktycznych z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii i wenerologii aktualizuje wiedzę medyczną w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe, śledzi i praktykuje nowe metody leczenia chorób dermatologicznych. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, włosów, wykorzystując innowacyjne metody leczenia. Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, m.in: modelowania i ujędrniania twarzy, poprawy wyglądu oczu i ust, mezoterapię, osocze bogatopłytkowe , wypełniacze, redukcji zmarszczek toksyną botulinową, redukcji blizn, przebarwień, peelingi, laseroterapię, nici PDO, zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej.

LR8A2059
LR8A2186
LR8A2278
dr_Wojciula

Dr Joanna Wojciula

Dr Joanna Wojciula to specjalista w zakresie położnictwa i  ginekologii oraz medycyny estetycznej. Ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Swoją wiedzę i umiejętności zawdzięcza wieloletniej pracy w szpitalu. Obecnie pracuje w Szpitalu Specjalistycznym “Inflancka” w Warszawie, specjalizuje sie w chorobach szyjki macicy i sromu. Od wielu lat prowadzi przyszpitalną poradnię Chorób Szyjki Macicy i Sromu. Posiada  certyfikat badań kolposkopowych szyjki macicy.

Wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej m.in labioplastykę plastykę pochwy i krocza.

Bierze udział w kursach i szkoleniach w zakresie nowoczesnej medycyny estetycznej. Przeprowadza takie zabiegi jak: usuwanie zmarszczek toksyna botulinową ( ,,botoks''), mezoterapia, powiększanie ust, osocze bogatopłytkowe.

Wykonuje  USG ginekologiczne, a także zajmuje się przygotowaniem do ciąży, jak i jej prowadzeniem. Przeprowadza konsultacje związane z antykoncepcją.

W zakresie usług Dr Joanny Wojciuli znajdują się również ambulatoryjne zabiegi ginekologiczne (biopsja szyjki macicy oraz zmian w obrębie pochwy i sromu, wyłyżeczkowanie kanału szyjki macicy)

Dr n. med. Piotr Raczyński

Dr n. med. Piotr Raczyński

Położnictwo i Ginekologia II stopnia

CZŁONEK ZESPOŁU: Klinika Powiśle

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej - I Wydział Lekarski. Posiada Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Certyfikat Fetal Medicine Foundation z Londynu uprawniający do wykonywania badań ultrasonograficznych w 11-13tc oraz badań prenatalnych (w tym testu PAPP-A). Ponadto ukończył liczne kursy z zakresu ultrasonografii w ginekologii i położnictwie. Zajmuje się prowadzeniem ciąż fizjologicznych oraz ciąż wysokiego ryzyka. Odbiera porody naturalne, szczególnie w przypadku wystąpienia powikłań. Kwalifikuje w szpitalu do cięć cesarskich, z których najtrudniejsze wykonuje. Odpowiada za bezpieczne działanie Bloku Porodowego i wszystkich Oddziałów Położniczych. Koordynuje i odpowiada za program i najwyższą jakość „Szkoły Rodzenia INFFLANCKA”. Wykonuje też w szpitalu wszystkie drobne zabiegi ginekologiczne takie jak abrazje, wycinki, histeroskopia oraz operacje ginekologiczne. Zatrudniony jako Zastępca Koordynatora Oddziału Położnictwa, Bloku Porodowego i Oddziału Patologii Ciąży Szpitala Specjalistycznego „INFLANCKA” im. Krysi Niżyńskiej „Zakurzonej” w Warszawie.

Szczególne obszary zainteresowań:

Nowoczesna ginekologia- dawniej zwana „estetyczną”. Zabiegi i operacje takie jak: labioplastyka, plastyka pochwy, rewitalizacja pochwy, zabiegi ginekologiczne z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza są jego pasją. Zajmuje się też rewitalizacją pochwy po porodzie oraz innymi zabiegami naprawczymi przywracającymi kobiecie pełną sprawność seksualną.

Inne obszary działań medycznych:

Leczenie niepłodności i metody wspomaganego rozrodu (In vitro, IVF), przygotowanie par do ciąży i edukacja w tym zakresie, oraz prowadzenie ciąż na wszystkich poziomach ryzyka. Zagadnienia związane z tematyką porodu przedwczesnego, cukrzycy, cholestazy, nadciśnienia i innych trudnych patologii ciąży. Opieka przed i okołoporodowa. Konsultacje położnicze i ginekologiczne w pełnym zakresie, antykoncepcja (w tym zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych IUD).

Kursy i szkolenia:

Patologia ciąży, techniki operacyjne w ginekologii i położnictwie oraz ginekologii onkologicznej i estetycznej. Autor i współautor wielu publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych. Wieloletni adiunkt Kliniki Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie: współpracownik i pierwszy doktorant Prof. dr hab. n. med. Tomasza Niemca, który stworzył i przez wiele lat kierował Kliniką Medicover Położnictwo –  Oddziałem Położniczym Kliniki Medicover

Przyjmuje pacjentki pełnoletnie, konsultuje również w j. angielskim i w j. rosyjskim.

Barbara-Pietrasik

Barbara Pietrasik

Pielęgniarka

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle, Klinika Radom

Licencjonowana pielęgniarka, specjalizacja: pielęgniarstwo operacyjne

lekarz

Marta Wrocławska-Bańcer

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Radom

Dyplomowana kosmetyczka z ponad 20-letnim stażem pracy, również jako instruktor praktycznej nauki zawodu. Współautorka Modułowego Programu Szkolenia Zawodowego Projektu PHARE „Krajowy System Szkolenia Zawodowego w Polsce” – kosmetyczka i wizażystka. Od 2002 r. współpracuje z Dr n. med. Maciejem Krajewskim jako kosmetolog w Klinice Krajewski w Radomiu. Domeną w wykonywanej pracy jest dermatologiczna pielęgnacja lecznicza i laseroterapia. Skutecznie stosuje metody w zakresie leczenia trądziku oraz wykonuje zabiegi antyaging, mające na celu osiąganie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania i rewitalizacji skóry oraz profilaktyki urody. Współautorka licznych artykułów dla informatora medycznego. Aktualnie wprowadza w tajniki zawodu młodą kadrę kosmetologów.

Anna-Dróżdż

Anna Drożdż

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

Dyplomowana kosmetyczka z ponad 20-letnim stażem pracy. Absolwentka kierunku Zdrowie Publiczne. Jako promotor zdrowia posiada wiedzę z zakresu nauk społecznych oraz nauk medycznych. Od 2008r. współpracuje z Dr n. med. Maciejem Krajewskim jako kosmetolog w Klinice Krajewski w Warszawie. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych i laseroterapii. Abiturientka Akademii Wizażystyki Maestro, makijaż to jej domena. Wykonuje manicure tradycyjny, biologiczny i hybrydowy, jak również pedicure leczniczy z zastosowaniem klamr korygujących wrastające paznokcie. Jej równoległe zainteresowanie to dietetyka.

Kataryna Cuch

Katarzyna Cuch

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

Kosmetolog specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych skóry twarzy, dopełniających i uzupełniających efekty zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Doskonale odnajduje się w problematyce przeciwstarzeniowej oraz w zwalczaniu innych mankamentów cery, takich jak trądzik, przebarwienia, brak nawilżenia, szorstkość oraz matowość skóry. Potrafi w doskonały sposób łączyć ze sobą kilka metod leczenia, aby końcowy efekt terapii był jak najlepszy. Osoba nieustanie podnosząca swoje kwalifikacje i z pasją wykonująca swój zawód. Jej równoległe zainteresowania to medycyna i dermatologia estetyczna.

lekarz

Aleksandra Chalot

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Radom

Magister fizjoterapii i kosmetolog. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy. Wykonuje zabiegi modelujące sylwetkę mające na celu redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stosuje także metody zwalczające trądzik czy rumień, jak również zabiegi z zakresu antyaging dopełniające działanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych bierze udział w licznych szkoleniach. Posiada dyplomy ukończenia kursów z zakresu antyaging, modelowania sylwetki oraz odnowy biologicznej, rehabilitacji, rekreacji i masażu leczniczego. Autorka artykułów w czasopismach branżowych.

lekarz

Anna Jastrzębska

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Radom

Kosmetolog i wykwalifikowana masażystka. Specjalizuje się w szczegółowej diagnostyce skóry oraz dermatoskopii cyfrowej. Wykonuje zabiegi uzupełniające oraz zabiegi będące dopełnieniem efektów zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Julita Bonikowska

Julita Bonikowska

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

Absolwentka Liceum Medycznego w Giżycku i Kosmetologii na wydziale Farmacji przy Akademii Medycznej w Łodzi z tytułem Licencjonowanego Kosmetologa. Studia Magisterskie uzupełniające ukończyła na kierunku Promocji Zdrowia, badając temat „Zastosowanie Krioterapii miejscowej i ogólnej w profilaktyce i leczeniu schorzeń dermatologicznych". Kosmetologią zajmuje się od 16 lat i jest niezmiennie zafascynowana tą pracą. Interesują ją nowinki kosmetyczne i innowacyjne zabiegi.
Prywatnie uwielbia zwierzęta, przywiązuje się bardzo do miejsc i ludzi. W wolnych chwilach spędza czas z córkami i przyjaciółmi. Zawsze w drodze, zawsze w ruchu. Lubi dobrą muzykę, sport (narty, kajaki, żagle, fitness), pracę w ogrodzie.

lekarz medycyny estetycznej

Sylwia Sito

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Radom

Kosmetolog i dyplomowana masażystka. Specjalizuje się w zabiegach na ciało, których celem jest modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry, a także redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zajmuje się również poprawą urody poprzez wykorzystanie zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych, będących uzupełnieniem zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę pogłębia dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach.

Karina Lewandowska

Karina Lewandowska

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

Magister fizjoterapii, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w zabiegach laserowego usuwania blizn i rozstępów oraz leczenia trądziku jako dopełnienie zabiegów medycyny estetycznej, a także redukcji tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem technologii Hi-Tech. 
W życiu zawodowym łączy elementy kosmetologii i rehabilitacji ortopedycznej. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w szkoleniach branżowych. Prywatnie miłośniczka podróży.

Klaudia Dudzik

Klaudia Dudzik

Kosmetolog

CZŁONEK ZESPOŁU:
Klinika Mokotów, Klinika Powiśle

Absolwentka studiów magisterskich o specjalizacji kosmetologia bioestetyczna Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Odpowiedzialnie podchodzi do zawodu kosmetologa, więc nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i podąża za nowoczesną technologią. Jestem specjalistą w zakresie profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Zdobyte doświadczenie pozwala jej dobierać odpowiednie metody terapeutyczne, dopasowane do oczekiwanych efektów. Przeprowadza m.in: zabiegi z zakresu laseroterapii, zastosowania ultradźwięków, fali radiowej, endermologię, zabiegi pielęgnacyjne. 
Prywatnie uwielbia pływać, jeździć na rolkach, podróżować oraz czytać literaturę medyczna.

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button