Kontakt Warszawa
Laser iPixel, czyli kompletny resurfasing skóry

Nowoczesny laser iPixel w medycynie estetycznej znajduje szerokie zastosowanie. Umożliwia resurfacing skóry, czyli poprawia jej wygląd uraz usuwa drobne niedoskonałości. Zmniejszeniu ulega widoczność drobnych zmarszczek oraz bruzd. Nowoczesna technologia działa cuda.

Kto powinien zdecydować się na resurfacing skóry?

Nowoczesna technologia, z jakiej korzysta laser iPixel umożliwia głęboką penetrację tkanek, doprowadza do drobnych mikrourazów, które stymulują skórę do regeneracji i syntezy kolagenu. Odzyskuje ona naturalny blask.

Zabieg z wykorzystaniem lasera iPixiel jest zalecany, gdy na skórze widoczne są zmarszczki oraz bruzdy, plamy starcze, uszkodzenia posłoneczne, blizny, rozszerzone pory. Walczy on również z obwisłą skórą i nierównym kolorytem.

Zanim zdecydujesz się na zabieg, udaj się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej.

Jak zadbać o utrzymanie efektów po zabiegu?

Po zabiegu skórę należy przemywać żelem bezmydłowym lub tonikiem bezalkoholowym. Aby przyspieszyć regenerację skóry, 2-3 razy dziennie należy stosować specjalistyczne dermokosmetyki o właściwościach łagodzących.

Do 4 tygodni od przeprowadzenia zabiegu skóry nie należy opalać, istotne jest jej zabezpieczanie kremem SPF 50.

Po zakończeniu zabiegu skóra jest zaczerwieniona, pojawić może się delikatne pieczenie. W ciągu kilku dni dojdzie do złuszczenia naskórka, dlatego skóra wymaga solidnego nawilżenia.

Resurfacing skóry pozwala uzyskać promienny wygląd skóry

Laser iPixel działa cuda. Pozwala na uzyskanie gładkiej, promiennej skóry, która będzie Twoją chlubą. Efekt utrzymują się nawet przez kilka lat, dlatego warto poddać się temu zabiegowi. Jedynie należy pamiętać o właściwej ochronie słońca przed promieniowaniem słonecznym, nawilżać ją regularnie. Tyle wystarczy, aby resurfacing skóry okazał się skuteczny i umożliwił cieszenie się z przepięknego wyglądu.