Kontakt Warszawa
Odchudzanie w gabinecie dermatologii estetycznej. Poznaj zabieg Slim Lipo!

Odchudzanie w gabinecie dermatologii estetycznej. Poznaj zabieg Slim Lipo!

Zmęczenie spowodowane bezskutecznymi dietami oraz brak zadowalających efektów przy aktywnym trybie życia powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na lipolizę laserową. Tkanka tłuszczowa nieestetycznie rozkładająca się na naszych ramionach, udach czy biodrach potrafi być przyczyną niskiej samooceny i kłopotów natury zdrowotnej. Zabieg Slim Pro w gabinecie dermatologii estetycznej pozwala w sposób mało inwazyjny pozbyć się tłuszczu z newralgicznych miejsc w naszym ciele.

Pozbycie się tłuszczu bez efektu obwisłej skóry

Każdy zgubiony kilogram jest okupiony wiotczeniem skóry. Nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym problemem, zwłaszcza, gdy okres dojrzewania, w którym to nasza skóra jest najbardziej elastyczna, mamy już za sobą. Z pomocą przychodzi dermatologia estetyczna oferująca zabieg laserowy, który nie tylko rozpuszcza komórki tłuszczowe, ale również wspomaga wzrost napięcia skóry i ujędrnia ją.

Jak wygląda zabieg odchudzający Slim Lipo?

Poprzez małe nacięcie w skórze wprowadzany jest bardzo cienki światłowód emitujący promieniowanie laserowe, które rozpuszcza komórki tłuszczowe. Dzięki temu zabiegowi w krótkim czasie możemy wyszczuplić między innymi: talię, zredukować podwójny podbródek lub wymodelować całą sylwetkę. Zabieg odbywa się przy znieczuleniu miejscowym, jest bezpieczny i powszechnie stosowany w walce z miejscowymi otłuszczeniami. Dużym atutem zabiegu jest fakt, że nie powoduje on powstawania blizn, natychmiastowo i trwale redukuje tłuszcz oraz gwarantuje szybki czas rekonwalescencji. Jest to szczególnie ważne dla aktywnych osób pragnących szybko wrócić do formy po zabiegu. Co ważne Slim Lipo jest mało inwazyjny w porównaniu do liposukcji. To także odpowiedź na potrzeby tych, którzy walczą z okrągłą buzią. Zabieg świetnie sprawdzi się w modelowaniu owalu twarzy. Dzięki niemu, twarz może odzyskać ładny, naturalny, estetyczny kształt.

Slip Lipo to genialna metoda na pozbycie się tłuszczu z miejsc szczególnie podatnych na otłuszczenie. Przed wykonaniem zabiegu warto udać się do lekarza specjalisty w celu wykluczenia chorób takich jak: choroby nerek, wątroby, tarczycy, cukrzyca czy padaczka. Zabieg przynosi natychmiastowe efekty, jest bezpieczny i oprócz likwidacji komórek tłuszczowych pomaga w redukcji cellulitu i ujędrnieniu skóry.