Kontakt Warszawa
Oporny cellulit – jak mu zaradzić?

W przypadku opornego cellulitu trzeba działać kompleksowo. Niezbędne jest zastosowanie innowacyjnych technologii dobrze znanych w salonach medycyny estetycznej.

Jak poradzić sobie z opornym cellulitem?

Na oporny cellulit nie zadziałają żadne domowe metody. Nie pomoże regularna aktywność fizyczna czy trzymanie zbilansowanej diety. Trzeba wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej, aby poddać się specjalistycznym zabiegom z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Usuwanie cellulitu jest procesem długotrwałym, trzeba przygotować się na nierówną walkę, ale będąc pod opieką profesjonalistów możesz osiągnąć sukces.

Vella Shape – jedyny skuteczny zabieg na oporny cellulit

Niechirurgiczne modelowanie sylwetki, czyli Vella Shape to zabieg, dzięki któremu osiągniesz ciało bez cellulitu. Pojedynczy zabieg trwa od 15 do 60 minut, w zależności od tego, jak duża partia ma zostać poddania specjalistycznemu działaniu urządzenia. Najlepiej jest od razu zapisać się na serię 5 zabiegów, po których dopiero można będzie zobaczyć finalne, najlepsze efekty.

Zabieg należy powtarzać co 5 dni, nie odczuwasz w jego trakcie żadnego bólu, dlatego w żaden sposób nie jest nieprzyjemny, a jedynie skutecznie modeluje ciało. Urządzenie wykorzystywane w trakcie zabiegu przyspiesza krążenie w tkance tłuszczowej, a to pobudza metabolizm, co wpływa skutecznie na spalanie.

Modelowanie sylwetki przy użyciu zabiegu Vella Shape stanowi połączenie kilku znanych zabiegów: masażu podciśnieniem, masażu mechanicznego z energią bipolarną prądem RF, podczerwonej energii świetlnej.

Na cellulit musisz działać kompleksowo

Wszyscy, którzy chcą usunąć cellulit muszą mieć świadomość, że nie wystarczy jeden zabieg, aby osiągnąć spodziewany rezultat. Tylko połączenie kilku czynników może przynieść efekty, o jakich marzysz.