Kontakt Warszawa
Skóra na szyi i dekolcie zdradza Twój wiek? Co możesz z tym zrobić?

Z wiekiem skóra traci gładkość i jędrność, co widoczne jest przede wszystkim w obszarze szyi i dekoltu. Wiotka, matowa i pozbawiona sprężystości skóra nie tylko zdradza wiek, ale niekiedy wręcz dodaje lat. Dlatego warto sięgnąć po zabiegi medycyny estetycznej z zakresu anty-aging, które w szybki, bezbolesny, a przede wszystkim skuteczny sposób, przywrócą skórze blask i jędrność.

Zabiegi pielęgnacyjne z kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, który odpowiada za jej prawidłowe napięcie i nawilżenie. Gdy wraz z postępującymi procesami starzenia zaczyna go brakować, warto przeprowadzić odpowiednio dobrane zabiegi rewitalizujące. Ostrzykiwanie szyi i dekoltu preparatami z zawartością kwasu hialuronowego wzmocni napięcie skóry, nadając jej zdrowy i wypoczęty wygląd, a także poprawiając koloryt. W celu wzmocnienia efektów, kwas hialuronowy bywa łączony z innymi substancjami aktywnymi np. witaminami, koenzymami, aminokwasami. Dzięki temu można zoptymalizować nie tylko urodę skóry, ale również jej fizjologię.

Technologia w służbie piękna

Wysokiej częstotliwości fale radiowe stymulują głębokie części skóry, doprowadzając do zagęszczenia jej struktury (powstanie nowych włókien kolagenowych), nie uszkadzając przy tym jej powierzchni. Po takim zabiegu szyja skóry i dekoltu będzie wygładzona, napięta i odmłodzona. Jest to małoinwazyjna alternatywa dla klasycznego, chirurgicznego liftingu skóry. Zabieg nie powoduje powikłań i zapewnia efekt utrzymujący się przez wyjątkowo długi czas.

Nieinwazyjnym zabiegiem idealnym dla starzejącej się skóry szyi i dekoltu jest również HIFU. Technologia wykorzystuje skoncentrowaną dawkę ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, aby zainicjować proces intensywnej odbudowy włókien kolagenowych na trzech poziomach: w skórze właściwej, tkance tłuszczowej i powięzi mięśniowej. Wynikiem jest wielowymiarowe ujędrnianie i elekt liftingu skóry bez skalpela. Co ważne, zabieg jest bezbolesny i w pełni bezpieczny.

W poszukiwaniu sposobów na młody i zdrowy wygląd skóry warto sięgnąć zarówno do klasycznych sposobów rewitalizacyjnych, jak i nowoczesnych technologii. Gładka i jędrna skóra szyi i dekoltu nie tylko nie zdradzi Twojego wieku, ale skutecznie zwiększy poczucie atrakcyjności i pewności siebie.