Kontakt Warszawa
Smukłe uda, brzuch i pośladki dzięki endermologii

Smukłe uda, brzuch i pośladki dzięki endermologii

Coraz więcej kobiet, mimo regularnych ćwiczeń i odpowiednich zabiegów, boryka się z uciążliwym problemem cellulitu. Nie brakuje także kobiet niezadowolonych ze swojej sylwetki, walczących z nadmiarem tkanki tłuszczowej, obwisłą skórą czy nadmiarem gromadzącej się wody w organizmie. Każda z pań chce na co dzień czuć się dobrze w swoim ciele, móc z uśmiechem spojrzeć w lustro. Niestety takie przypadłości mogą tę radość odbierać. Rozwiązaniem tego problemu może być zabieg endermologii.

Czym jest Endermologia?

Endermologia jest jedną z najstarszych, a zarazem najbardziej skutecznych metod modelowania sylwetki. Jest to forma masażu, która bezpośrednio oddziałuje na skórę, tkankę podskórną oraz tkankę tłuszczową. Co ważne, jest to metoda całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna (nie wymaga ingerencji pod skórę), a także naturalna. Modelowanie sylwetki odbywa się w specjalnym kostiumie przystosowanym do tego typu masażu, aby w ten sposób zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo i komfort. Sam zabieg jest bezbolesny, trwa około 45 minut. Polecane jest wykonanie serii od 14 do około 16 zabiegów, gdzie na jeden tydzień powinny przypaść dwa zabiegi.

Celem endermologii jest rozluźnienie struktur naczyniowych, a w efekcie poprawa prawidłowego przepływu krwi. Metoda ta poprawia także włóknistość skóry, jej sprężystość oraz zwalcza cellulit.

Jakie efekty można uzyskać?

Wybierając dla swojej skóry metodę Endermologii, możesz spodziewać się:

– redukcji uporczywego cellulitu
– jędrnej i niezwykle gładkiej skóry
– eliminacji toksyn z organizmu
– pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej
– wymodelowanej, smukłej sylwetki
– redukcji obrzęków na nogach

Jeśli chcesz zadbać o swoje ciało, odmłodzić swoją skórę od środka i nadać swoim nogom, pośladkom oraz brzuchowi smukłych kształtów, to nie zastanawiaj się dłużej, tylko skorzystaj z Endermologii! Spektakularnych efektów mogą spodziewać się przede wszystkim osoby walczące z cellulitem.