Dr Joanna Wojciula to specjalista w zakresie położnictwa i  ginekologii oraz medycyny estetycznej. Ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Swoją wiedzę i umiejętności zawdzięcza wieloletniej pracy w szpitalu. Obecnie pracuje w Szpitalu Specjalistycznym “Inflancka” w Warszawie, specjalizuje sie w chorobach szyjki macicy i sromu. Od wielu lat prowadzi przyszpitalną poradnię Chorób Szyjki Macicy i Sromu. Posiada  certyfikat badań kolposkopowych szyjki macicy.

Wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej m.in labioplastykę plastykę pochwy i krocza.

Bierze udział w kursach i szkoleniach w zakresie nowoczesnej medycyny estetycznej. Przeprowadza takie zabiegi jak: usuwanie zmarszczek toksyna botulinową ( ,,botoks''), mezoterapiapowiększanie ust, osocze bogatopłytkowe.

Wykonuje  USG ginekologiczne, a także zajmuje się przygotowaniem do ciąży, jak i jej prowadzeniem. Przeprowadza konsultacje związane z antykoncepcją.

W zakresie usług Dr Joanny Wojciuli znajdują się również ambulatoryjne zabiegi ginekologiczne (biopsja szyjki macicy oraz zmian w obrębie pochwy i sromu, wyłyżeczkowanie kanału szyjki macicy)