Accent Prime®

Usuwanie blizn, ujędrnianie skóry

Accent Prime - Love Your shape

Modelowanie sylwetki, miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie podbródków , ramion lifting skóry – to tylko niektóre z efektów, jakie można uzyskać przy pomocy platformy zabiegowej Accent Prime dostępnej w Klinice Dermatologii „Klinika Krajewski”. To opatentowane rozwiązania pozwalające na bezinwazyjne niszczenie komórek tłuszczowych (również w takich miejscach jak podbródek, kolana, bryczesy, brzuch po ciąży etc.), leczenie cellulitu, redukcję blizn i rozstępów, usuwanie nierówności po liposukcji, lifting i usuwanie zmarszczek, a nawet leczenie nadpotliwości.

Jak to działa?

Jak wygląda zabieg Accent Prime?Accent Prime łączy w sobie technologie fali radiowej unipolarnej i dwóch typów fal ultradźwiękowych, co pozwala oddziaływać selektywnie na komórki tłuszczowe.
Dzięki połączeniu technologii osiągamy spektakularne efekty zarówno w wyszczuplaniu jaki i ujędrnianiu skóry. Dzięki 4 różnym technologiom możemy zaproponować odpowiednią terapię do każdego rodzaju problemu i indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zapisz się na wizytę już dziś!