Accent Prime®

Accent Prime®

Zaawansowana technologia do ujędrnienia skóry i modelowania sylwetki

Accent Prime - Love Your shape

Technologia:

Accent Prime® to kompleksowe podejście w leczeniu wielu problemów natury estetycznej. Ta nowoczesna platforma zabiegowa umożliwia przeprowadzenie wielu zabiegów dzięki zastosowaniu fali ultradźwiękowej oraz fali radiowej unipolarnej o częstotliwości 40,68 MHz. W zależności od problemu oraz obszaru ciała stosuje się odpowiednią głowicę, która pozwala na uzyskanie odpowiedniej długości fali potrzebnej do przeprowadzenia zabiegów ujędrniających lub wyszczuplających. W zależności od potrzeb fale docierają albo tuż pod powierzchnię skóry (i wtedy pozwalają na poprawę jej struktury i ujędrnienie), albo przenikają w jej głąb, gdzie zlokalizowana jest tkanka tłuszczowa. Możliwość działania na różnych głębokościach skóry zapewnia lepszą kontrolę zabiegu i znacznie zwiększa jego skuteczność.

Lifting i poprawa owalu twarzy

Technologia Accent Prime® pozwala na bezpieczne odmłodzenie skóry twarzy. Wykorzystywana w tym celu głowica UniFace emituje falę radiową unipolarną pozwalającą na przeprowadzenie termoliftingu. Energia fali rozgrzewa włókna kolagenowe i stymuluje fibroblasty do większej aktywności. W efekcie zabiegu skóra staje się bardziej gęsta, poprawia się jej elastyczność, ulega również wyraźnemu wygładzeniu i odmłodzeniu. Zabieg z wykorzystaniem technologii Accent Prime® umożliwia także poprawę owalu twarzy – z powodzeniem wykorzystuje się ją w celu wyeliminowania drugiego podbródka i zredukowania tkanki tłuszczowej. Zabieg z wykorzystaniem tej nowoczesnej platformy wysmukli Twoją twarz i pozwoli Ci się cieszyć jej pięknym profilem.

Ujędrnianie skóry

Po porodzie skóra na Twoim brzuchu uległa zwiotczeniu? Skóra na dekolcie zdradza Twój wiek? Lifting z wykorzystaniem Accent Prime® pomoże Ci skutecznie pozbyć się tego rodzaju problemów. Włókna kolagenowe pod wpływem rozgrzewających je fal ulegają obkurczeniu i pogrubieniu, co wpływa na poprawę wewnętrznej struktury skóry, a w efekcie na zwiększenie jej jędrności. Skóra znów staje się elastyczna i gładka. „Pelikany”, wiotka skóra nad kolanami? Accent Prime rozwiąże Twoje problemy!

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie sylwetki

Technologia Accent Prime® skutecznie poradzi sobie w walce z uporczywą tkanką tłuszczową. Odpowiednio dobrana głowica pozwala, by energia fal docierała głęboko w tkankę skóry, gdzie znajdują się komórki tłuszczowe. Ulegają one zniszczeniu, a następnie są wydalane z organizmu przez system limfatyczny. Accent Prime® pozwoli Ci na znaczne zredukowanie tkanki tłuszczowej. Dzięki działaniu fal ultradźwiękowych i radiowych możesz osiągnąć takie efekty jak wysmuklenie sylwetki, poprawę linii talii i bioder, wyszczuplenie i wymodelowanie ud, pośladków, brzucha czy ramion. Jeśli od lat bezskutecznie walczysz z cellulitem, wypróbuj tej innowacyjnej technologii– już po pierwszym zabiegu Twoja skóra stanie się wyraźnie gładsza.

Bezpieczeństwo i rekonwalescencja

Zabiegi z wykorzystaniem Accent Prime®  są bezpieczne dla pacjentów. Fale emitowane przez odpowiednią głowicę działają selektywnie – tylko we wskazanym obszarze, nie naruszając przy tym pozostałych tkanek. Większą skuteczność zabiegu można osiągnąć poprzez zastosowanie różnych głowic. Wspólne działanie energii fali radiowej i ultradźwiękowej może znacznie przyspieszyć osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Sam zabieg jest krótki (ok. 20 minut) i komfortowy dla pacjentów. Bezpośrednio po wyjściu z gabinetu medycyny estetycznej możemy powrócić do wykonywania codziennych obowiązków – rekonwalescencja nie jest konieczna. Zaleca się przeprowadzenie serii od 4 do 6 zabiegów.

Wskazania:

 • Modelowanie owalu twarzy
 • Likwidacja drugiego podbródka
 • Lifting i regeneracja skóry wszystkich obszarów ciała
 • Modelowanie i wysmuklanie sylwetki
 • Likwidacja zwiotczałej skóry brzucha po porodzie
 • Redukcja cellulitu i wygładzanie skóry
 • Redukcja tkanki tłuszczowej

Przeciwskazania:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Niewydolność i przewlekłe choroby nerek i wątroby
 • Problemy z sercem: przebyty zawał mięśnia sercowego, choroba niedokrwienna, rozrusznik serca
 • Zakrzepica, nerwowo-naczyniowe lub zakrzepowe zapalenie żył
 • Implanty w miejscu zabiegu
 • Choroby nowotworowe
 • Zapalenia skóry

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button