Pixel CO2

Laser frakcyjny CO2 - zabiegi w Radomiu

Pixel CO2, czyli laser frakcyjny to nowa generacja uwielbianego przez pacjentów lasera CO2. Dzięki wiązce laserowej podawanej w sposób pikselowy dokonuje w skórze mikrouszkodzenia w odstępach, które znacząco przyspieszają regenerację skóry. Gwarantuje to również wyjątkowy komfort dla pacjentów i zapobiega przegrzaniu tkanki poddawanej zabiegowi, dzięki temu skracany jest okres rekonwalescencji.

Szereg głowic dostępnych dla technologii Pixel CO2, umożliwia wykonywanie różnych zabiegów z wyjątkową precyzją i dostosowaniem intensywności do potrzeb i problemów naszych pacjentów. Oprócz standardowych zabiegów z zakresu odmładzania, redukcji blizn i rozstępów, wygładzania struktury skóry, moc lasera CO2 w połączeniu ze specjalnymi głowicami chirurgicznymi, umożliwia wycinanie kłopotliwych znamion i włókniaków.

Zabiegi laserem frakcyjnym

Proces gojenia jest znacznie prostszy niż w przypadku standardowych zabiegów chirurgicznych. Szczególną innowacją cechuje się również metoda peelingu laserowego w wydaniu lasera frakcyjnego Pixel CO2, której zadaniem jest przebudowa skóry bez okresu rekonwalescencji. Wszystkie zastosowania tego lasera umożliwiają nam całkowicie innowacyjnie podejście do potrzeb każdej, nawet wymagającej, skóry.

WSKAZANIA:

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Aktywne stany zapalne w okolicy zabiegowej
  • Ciąża oraz okres karmienia piersią
  • Nowotwory
  • Świeża opalenizna (zakaz opalania do 2 – 4 tygodni przed zabiegiem)

 

Zapraszamy na zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego Pixel CO2 do naszej Kliniki medycyny estetycznej w Radomiu.

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button