PRP Regeneris®

Regeneris

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg Regeneris pozwala na kompleksową rewitalizację skóry, odmłodzenie, a także na leczenie łysienia. Sekretem skuteczności tego zabiegu, zwanego „wampirzym liftingiem”, jest zastosowanie osocza bogatopłytkowego pozyskanego z krwi własnej pacjenta. W osoczu znajdują się czynniki wzrostu, silnie pobudzające procesy regeneracyjne w organizmie.

Jak to działa?

Z próbki krwi odwirowane zostaje osocze, które po odpowiedniej obróbce zostaje wstrzykiwane w wybrany obszar ciała (twarz, dekolt, skóra głowy itp.). Zawarte w osoczu czynniki wzrostu pobudzają komórki do intensywnej regeneracji. Skóra staje się jędrna, elastyczna, bardziej promienna i odżywiona. Fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych. W skórze zachodzi proces angiogenezy, czyli tworzenia się nowych naczyń krwionośnych. Osocze stymuluje też aktywność mieszków włosowych, dlatego technologia Regeneris jest wykorzystywana w leczeniu łysienia.

Efekty zabiegu Regeneris
Osocze bogatopłytkowe to substancja w pełni biokompatybilna z organizmem pacjenta. Zabieg jest w 100% bezpieczny i nie wywołuje ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button