Kontakt Warszawa
Usuwanie tatuażu w Klinice Krajewski

dr. n. med. Maciej Krajewski

Nieprzemyślane decyzje związane z wykonaniem tatuażu, często również nieudany wzór lub niezbyt estetyczne starzenie się tatuażu dotychczas pokrywało się nowym tatuażem, co tworzyło swojego rodzaju błędne koło. Dzięki ultranowoczesnym rozwiązaniom laserowym jesteśmy w stanie zaproponować naszym pacjentom pozbycie się tatuażu trwale i osiągamy w tej dziedzinie doskonałe rezultaty – Dr N. Med. Maciej Krajewski, Klinika Krajewski (Warszawa, Radom).

Tatuaż nie jest już pamiątką na całe życie

Gdy zadaję swoim pacjentom pytanie, skąd ten pomysł na tatuaż, słyszę różne, często zabawne opowieści. Pamiątka z wakacji, dowód miłości, szał młodości… Można by wymieniać bez liku. I chociaż świadomość tego, że tatuaż można usunąć, wzrasta, pracujemy ciągle nad tym aby pacjenci dokonywali słusznych wyborów. Bo sam fakt świadomości to jedno, ale odpowiednio poprowadzony zabieg to drugie. W Klinice Krajewski Radom mamy kilka rozwiązań, które indywidualnie dopasowujemy do pacjenta. Dlaczego to takie ważne?

Dobór technologii gwarancją sukcesu

Aby skutecznie pozbyć się tatuażu, musimy przeprowadzić serię zabiegów, w odpowiednich odstępach czasu – a to musi zostać dostosowane do możliwości budżetowych pacjenta. Koszt usuwania tatuażu zaczyna się od 200 zł i uzależniony jest w dużej mierze od powierzchni tatuażu. Kolejną sprawą jest rodzaj użytego pigmentu (barwnika), głębokość jego umiejscowienia, a także technika którą został wprowadzony. Nie każdy pigment zareaguje tak jakbyśmy sobie tego życzyli, nie na każdy rodzaj lasera. Musimy, jako klinika, mieć tego świadomość i naszym zadaniem jest osiągnięcie rezultatu oczekiwanego przez pacjenta, stąd tak jak pigment reaguje na laser, tak my musimy szybko reagować na postępy terapii i ewentualnie modyfikować cykl zabiegowy. I kolejna sprawa – każdy pacjent jest inny, ma inny próg bólu, inaczej jego skóra odpowiada na laser.

Nasza rekomendacja

 

Zawsze staramy się stosować i w pierwszej kolejności proponować najnowocześniejsze rozwiązania. Laser PicoSure® to światowy hit w dziedzinie laserowego usuwania tatuażu. Absolutnie łączy w sobie wszystkie dotychczasowe osiągnięcia medycyny laserowej. Dzięki wiązce podawanej do skóry z picosekundową szybkością i intensywną mocą rozbija pigment zawarty w skórze na drobny pył, który następnie usuwany jest z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Stosujemy wszystkie niezbędne środki, aby zabieg był jak najbardziej komfortowy mimo jego wysokiej intensywności. Pozwala nam usuwać nawet kolorowe tatuaże, co dotychczas było trudne, albo wymagało naprawdę wielu powtórzeń. PicoSure® skraca serię potrzebnych zabiegów do osiągnięcia satysfakcjonującego rezultatu. To również doskonałe rozwiązanie do usuwania przebarwień twarzy, dekoltu i rąk. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie, które stosujemy.

I na tym się nie kończy

 

Mając na uwadze wszystkie wspomniane wyżej kwestie, dopasowujemy się do pacjenta. Nasza klinika wyposażona jest również w laser nanosekondowy 1064 i 532, który przed pojawieniem się lasera picosekundowego był niewątpliwie liderem w dziedzinie usuwania tatuażu, również kolorowego, znajduje również zastosowanie w usuwaniu makijażu permanentnego. Mam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i mnóstwo pacjentów zadowolonych z efektów naszej pracy laserem RevLite®. Celem zoptymalizowania kosztów można połączyć obie metody laserowe lub stosować je zamiennie, co omawiane jest podczas konsultacji. Trafiają do nas również pacjenci, którzy chcą pokryć swój tatuaż nowym. Jednak aby efekt był zadowalający, przydałoby się go rozjaśnić. I w takim przypadku mamy optymalne rozwiązanie jakim jest laser frakcyjny Q-Switch. Doskonale sprawdza się również w delikatnej korekcie tatuażu – także makijażu permanentnego, którego efekty nie zawsze są zadowalające. Bez obaw, jesteśmy w stanie przygotować np. brwi do korekty makijażu permanentnego, bez ryzyka blizn, które uniemożliwiałyby dokonanie poprawy.

Precyzja i bezpieczeństwo

 

Wszystkie lasery, które stosujemy w Klinika Krajewski oddziałują precyzyjnie na barwnik, co oznacza, że nie stanowią ryzyka dla otaczających tkanek. To przyspiesza proces gojenia, ogranicza powstawanie blizn, a także jest niezwykle ważne, gdy korekta tatuażu jest niewielka lub jego grafika posiada szereg drobnych elementów. Bezpieczeństwo, to obok skuteczności, priorytet mój i mojego Zespołu, stawiamy jedynie na sprawdzone rozwiązania o światowej sławie, poparte szeregiem badań klinicznych. Decyzję o usunięciu i korekcie tatuażu mogą Państwo z nami skonsultować, do czego zachęcam. Dobierzemy takie rozwiązanie, aby osiągnęli Państwo maksimum satysfakcji.

                                                                          Do zobaczenia w Klinika Krajewski w Radomiu!

Przeczytaj więcej: https://klinikakrajewski.pl/oferta/usuwanie-tatuazu/ 

Usuwanie tatuaży w Radomiu

  Warszawa - Mokotów

  ul. Bukowińska 22a,02-703 Warszawa
  +48 884 678 678,+48 22 898 34 51
  recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

  Warszawa - Powiśle

  ul. Orłowicza 12/U2,00-414 Warszawa
  +48 884 678 678,+48 22 690 00 80
  recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

  Radom

  ul. Gagarina 1,26-600 Radom
  +48 884 886 600,+48 48 360 44 56
  recepcja.radom@klinikakrajewski.pl

  Warszawa - Mokotów

  ul. Bukowińska 22a,02-703 Warszawa
  +48 884 678 678,+48 22 898 34 51
  recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

  Warszawa - Powiśle

  ul. Orłowicza 12/U2,00-414 Warszawa
  +48 884 678 678,+48 22 690 00 80
  recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

  Radom

  ul. Gagarina 1,26-600 Radom
  +48 884 886 600,+48 48 360 44 56
  recepcja.radom@klinikakrajewski.pl