Kontakt Warszawa
Zabieg Accent Prime, czyli sposób na wymarzoną

Zabieg Accent Prime, czyli sposób na wymarzoną sylwetkę

Accent Prime to nowoczesny zabieg, który pozwala skutecznie zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, a także ujędrnić oraz wymodelować ciało. Jest to możliwe, ponieważ w ramach jednego urządzenia wytwarzane są fale radiowe oraz ultradźwięki. Wspomniany zabieg może zostać wykonany tylko w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej.

Jedna głowica, dwa zastosowania

Urządzenie, które wykorzystywane jest podczas zabiegu wyszczuplania Accent Prime, emituje zarówno zimne, jak i ciepłe ultradźwięki. Fale zimne oddziałują na komórki selektywnie, gdyż naruszają strukturę i powodują stopniowy rozkład wyłącznie komórek tłuszczowych. Następnie uwolniony tłuszcz może zostać wydalony z organizmu poprzez układ limfatyczny. Z kolei ciepłe fale niszczą komórki tłuszczowe wykorzystując skompresowaną falę ultradźwiękową. Włókna kolagenowe są podgrzewane za pomocą urządzenia do temperatury 45-60°C, w wyniku czego następuje widoczna poprawa gęstości skóry. Accent Prime daje możliwość oddziaływania na różnych głębokościach skóry. Zabieg nie tylko stymuluje tkankę tłuszczową (niszczy lub zmniejsza objętość komórek), ale również zapewnia skórze intensywny lifting.

Na jakie partie ciała można zastosować ten zabieg?

Wyszczuplanie Accent Prime wykonywane jest na brzuch, talię, plecy, ramiona czy uda, a więc miejsca, w których najczęściej kumulowana jest tkanka tłuszczowa. Zabieg jest również skuteczny przy redukcji cellulitu, rozstępów oraz przy problemach z jędrnością skóry. Jednorazowa sesja zabiegu Accent Prime jest dosyć krótka, ale pełen efekt można zaobserwować dopiero po odbyciu serii zabiegów, gdyż wytworzenie się w skórze nowych włókien kolagenowych trwa od 3 do 6 miesięcy.

Zabieg Accent Prime to idealna propozycja dla osób, które chcą wyszczuplić lub wymodelować niektóre partie swojego ciała, gdyż sprawia, że skóra staje się jędrniejsza oraz bardziej napięta, a poprawie ulega krążenie krwi.