Alliance LPG Endermologie

 

lpg alliance

Alliance LPG Endermologie to najnowocześniejsza 100 % naturalna technologia oparta na nowym rewolucyjnym patencie francuskiej firmy LPG Systems, która podczas trwania zabiegu działa jednocześnie na 3 problemy, takie jak cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej oraz wiotka skóra.  Zabieg na najnowszym oryginalnym urządzeniu do endermologii  Alliance Endermologie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną wymodelować sylwetkę, i zadbać o swoje ciało w każdym wymiarze.

Podczas zabiegu, skóra w sposób naturalny jest bardzo intensywnie stymulowana, do produkcji : kwasu hialuronowego, włókien podporowych skóry – kolagenu i elastyny – co jest fundamentalne dla spektakularnego efektu ujędrnienia skóry oraz upłynniania lipidów, co w rezultacie prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej, oraz rozerwania przegród łączno – tkankowych  tworzących cellulit. Zabieg ten to również doskonały drenaż limfatyczny, dzięki któremu możliwe jest usunięcie z organizmu toksyn i  zawartości komórek tłuszczowych rozbitych podczas zabiegu. Udoskonalona technologia urządzenia pozwala na dobranie odpowiednich parametrów zabiegowych do rodzaju skóry, i zaawansowania problemu. Dzięki temu skóra nie ulega  rozciąganiu, a każdy pacjent traktowany jest indywidualnie z największą dbałością i szacunkiem dla skóry. Optymalny i  precyzyjny dobór parametrów dla każdego pacjenta sprawia, że   zabieg jest nie tylko niezwykle skuteczny ale również przyjemny.

Urządzenie wyposażone jest w specjalne zmotoryzowane głowice, które dobierane są do wielkości obszaru zabiegowego, wyposażonych w rolkę i flaps. Flaps ma za zadanie głęboko podebrać fałd skórny aby jeszcze zabieg w kliniceintensywniej działać na tkankę tłuszczową, natomiast rolka wykonuje delikatny masaż kręcąc się do wewnątrz i na zewnątrz. Daje to możliwość osiągnięcia spektakularnych efektów modelowania syllwetki w jeszcze szybszym tempie.

Jak wykonać zabieg?

Do wykonania zabiegu należy założyć specjalny strój endermowear, który chroni skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicą i ułatwia zassanie fałdu skórnego w głąb, nawet w przypadku  obfitej tkanki tłuszczowej, co wpływa na zintensyfikowanie efektów zabiegowych. Zabieg trwa ok 30-40 minut i komponowany jest pod indywidulane oczekiwania pacjenta – dobierane są partie, które wymagają modelowania np. brzuch, uda i pośladki. Obszary, na które działamy wybierane są podczas konsultacji kosmetologicznej bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu. Zabiegi endermologii działają skutecznie nawet na najbardziej oporne na ćwiczenia czy dietę partie.

Efekty są zauważalne już po 3 zabiegach, wg prowadzonych badań klinicznych osiągalna redukcja w obwodzie to 3,6 centymetra. Dla osiągnięcia spektakularnych efektów zalecana jest seria 10-15 zabiegów z częstotliwością 2-3 sesje tygodniowo, podczas 2 pierwszych tygodni, w dalszym etapie 1-2 zabiegi tygodniowo. Rezultaty zależne są od indywidualnych uwarunkowań genetycznych a także od stylu życia, diety i stopnia aktywności fizycznej. W trakcie trwania terapii zalecane jest  spożywanie co najmniej 2 litrów wody dziennie i zbalansowanej diety. Przestrzeganie tych zasad pozwoli na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów w szybszym czasie. Zabiegi same w sobie przynoszą zamierzone rezultaty, natomiast dla spotęgowania efektów można je łączyć z innymi  zabiegami skórę takimi jak Storz Medical czy Accent Prime.

urządzenie medyczne

Dodatkowo urządzenie  posiada specjalne programy fizjoterapeutyczne i sportowe. Często wykonujemy zabiegi endermologii zarówno na ciało i twarz przed innymi zabiegami z zakresu dermatologii, chirurgii i medycyny estetycznej w celu zminimalizowania ryzyka obrzęków i zasinień oraz skrócenia okresu rekonwalescencji.

Zabiegi dostępne w  Klinice  Krajewski na Powiślu i Mokotowie.

 

WSKAZANIA:

 • nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • cellulit
 • obrzęki,
 • napięcia mięśniowe,
 • spadek jędrności skóry,
 • zastoje limfatyczne
 • bóle mięśniowe i stawowe

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża ( z wyjątkiem nóg )
 • nowotwory,
 • menstruacja,
 • żylaki,
 • chirurgia żył,
 • infekcje grzybicze, bakteryjne, wirusowe,
 • opryszczka,

Zapisz się na wizytę już dziś!