Lifting szyi

Lifting szyi niweluje objawy starzenia się tej często eksponowanej okolicy ciała przez usunięcie lub/i podwieszenie nadmiaru skóry oraz mięśni, a także redukcję nadmiernych depozytów tk. tłuszczowej.
Sama liposukcja szyi może dać dobry efekt tylko w przypadku, gdy skóra jest wystarczająco elastyczna i jędrna. W przeciwnym wypadku konieczne jest usunięcie jej nadmiaru i zwiększenie napięcia pozostałej części. Lifting szyi często kojarzony jest z liftingiem środkowej i dolnej części twarzy dając efekt kompleksowego i harmonijnego odmłodzenia korygowanych okolic.

Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym z analgosedacją. Cięcia zlokalizowane są w okolicy zamałżowinowej jak i podbródkowej.

Pacjent po znieczuleniu miejscowym wychodzi do domu w dniu operacji. Po znieczuleniu ogólnym pozostaje w klinice na jedną noc.

Okres rekonwalescencji uzależniony jest od zakresu operacji jak i zabiegów towarzyszących.

Powrót do normalnej działalności zawodowej następuje po 2-3 tyg. Przestrzeganie szczegółowych zaleceń pooperacyjnych jest elementem wpływającym zarówno na rekonwalescencję jak i utrzymanie się efektu operacji. Istotna zmiana masy ciała może mieć wpływ na osiągnięty wynik estetyczny. Choć rezultaty liftingu szyi są bardzo dobre zabieg ten nie zatrzymuje naturalnych procesów starzenia się.

Powyższa prezentacja jest tylko skrótową informacją i nie zastępuje konsultacji medycznej.

WSKAZANIA:

PRZECIWWSKAZANIA:

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button