Lifting wolumetryczny

Do wykonania tego zabiegu stosowane są wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego o gęstej konsystencji. Zabieg daje możliwość modelowania zmienionego wiekiem kształtu twarzy. Najlepsze rezultaty osiąga się po wypełnieniu takich części twarzy jak: policzki, czoło, bruzdy nosowo wargowe. Preparaty te są stosowane również do powiększania ust, zaznaczania kości policzkowych, podnoszenia kącików ust, zmniejszenia bruzd pod oczami i w okolicy „doliny łez”. Oprócz działania wypełniającego zabieg pobudza stymulację skóry, dzięki czemu po wchłonięciu preparatu stan skóry poprawia się i jest lepszy niż przed zabiegiem.

Czy zabieg jest bolesny?

Miejsca poddane zabiegowi znieczula się specjalnym kremem. Zabieg można uznać za bezbolesny. Po zabiegu pojawia się lekkie zaczerwienienie, obrzęk i delikatny ból w miejscu podania preparatu. Objawy znikają samoistnie w ciągu 2-3 dni.

Efekt

Rezultat jest widoczny od razu i utrzymuje się do 12 miesięcy. Nie należy zażywać aspiryny przed zabiegiem. W dniu zabiegu należy unikać intensywnego rozgrzania twarzy.

Lifting wolumetryczny można wykonać w Klinice Medycyny Estetycznej Klinika Krajewski w Warszawie i Radomiu.

WSKAZANIA:

PRZECIWWSKAZANIA:

  • przez minimum 3 dni po zabiegu należy unikać intensywnego opalania się (słońce, solarium) i narażania na ciepło (sauna) oraz zrezygnować z pobytu na siłowni i basenie,
  • ciąża i okres laktacji,
  • stany ropne, zapalne, wirusowe skóry,
  • skłonność do bliznowców,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym.

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button