SonoQueen®

sonoqueen Warszawa

SonoQueen – nowa generacja liftingu twarzy

SonoQueen® to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej dociera do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej rozpoczynając to proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek. Daje to efekt wielowymiarowego ujędrnienia. Zabieg pozwala na uzyskanie spektakularnego i trwałego efektu napięcia skóry.

SonoQueen® wyposażone jest w komplet specjalnych kartridży umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki – od 2.0 mm do 4.5 mm na twarzy i 6 mm na ciele.

SonoQueen – Mechanizm działania:

Technologia zastosowana w urządzeniu SonoQueen® ma za zadanie perfekcyjne skupić falę ultradźwiękową o podwyższonej energii na niewielkim, punktowym obszarze. W tkankach poddanych zabiegowi powstają dwa zjawiska fizyczne tj.: efekt termiczny oraz efekt mechaniczny, które oddziałują na głęboko usytuowane komórki skóry, intensyfikując odbudowę kolagenu. Efektem jest intensywny, bezinwazyjny lifting ciała i twarzy.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabiegi z użyciem SonoQueen są bezbolesne dla pacjenta i nie wymagają okresu rekonwalescencji!

Ile zabiegów należy wykonać?

Seria zabiegowa wynosi od 1 do 3 zabiegów w odstępach co 3-4 miesiące, ale w większości przypadków wystarczający jest 1 zabieg.

SonoQueen – Rezultaty:

Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu z SonoQueen, a pełnym efektem niechirurgicznego liftingu pacjent może cieszyć się już po 6-8 miesiącach.

Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku.

WSKAZANIA:

  • Lifting twarzy, szyi oraz dekoltu
  • Wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek
  • Wyszczuplanie ciała
  • Rozświetlenie skóry
  • Opadające powieki
  • Ujędrnienie wiotkiej skóry w różnych partiach ciała.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża
  • Karmienie piersią

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button