Kontakt Warszawa
Zgrabne nogi od zaraz! Jakie zabiegi medycyny estetycznej warto wykonać?

Tkanka tłuszczowa zlokalizowana w obszarze ud jest trudna do wyeliminowania. Prawidłowa dieta i aktywność fizyczna to za mało w walce o wymarzone nogi.

Metody wyszczuplania ud

Zbilansowana dieta i różnego rodzaju ćwiczenia przyniosą efekty znacznie szybciej, jeśli dołożysz do nich zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z najbardziej skutecznych jest Slim Lipo, czyli liposukcja laserowa. Jest to zabieg do zadań specjalnych, który świetnie radzi sobie z dużą ilością tkanki tłuszczowej na udach. Obecnie uważa się, że jest to jedna z najbardziej skutecznych metod usuwania tkanki tłuszczowej. Ponadto, emisja ciepła generowana przez urządzenie pomaga ujędrnić problematyczny obszar ciała.

Jeśli wolisz zabieg, który nie wymaga rekonwalescencji, wybierz LPG Alliance. Jest to nowoczesna metoda usuwania tkanki tłuszczowej, która polega na zwijaniu skóry do wnętrza komory, dzięki czemu uwolnione zostają kwasy tłuszczowe. Gdy fałdy skórne są rozwijane, dochodzi do stymulacji fibroblastów, wzmocnienia włókien kolagenu i elastyny. W ten sposób uzyskujemy efekt wyszczuplenia. Do precyzyjnego masażu dołączone zostaje podciśnienie, które pomaga rozbić złogi tłuszczowe, powoduje drenaż limfatyczny i stymuluje uwalnianie tłuszczu. W efekcie uporczywe miejsca, w których zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej, zostają wyszczuplone, ujędrnione i pozbawione cellulitu. Co więcej, zabieg usprawnia krążenie krwi i limfy, tym samym wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.

Wyszczuplanie ud i walka z cellulitem

Dla kobiet, które oprócz nadmiaru tkanki tłuszczowej zmagają się także z cellulitem, nasza klinika oferuje wyjątkowy VelaShape III. Urządzenie wykorzystuje nowoczesną technologię elōs (Electro-Optical Synergy). Łączy ona w sobie działanie częstotliwości fal radiowych, masażu próżniowego i podczerwieni. Dzięki temu skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, a przy tym ujędrniania i modeluje ciało.