Prowadząc klinikę medycyny estetycznej Estivance dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług.

Mając świadomość tego, że medycyna estetyczna jest dziedziną, która stale się rozwija i niekiedy trudno jest nadążyć Klientom za wszystkimi nowościami, oferujemy Państwu szereg porad i z chęcią udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania. Wyjaśnimy, czym dokładnie jest kwas hialuronowy i w jaki sposób przebiegają poszczególne operacje plastyczne.

Zainteresowanych Pacjentów przyjmujemy w centrum Warszawy na ulicy Bukowińskiej 22a oraz w centrum Radomia na ulicy Gagarina 1. Ponadto, aby ułatwić rejestrację zachęcamy Państwa do wypełnienia specjalnie przygotowanego przez nas formularza, w celu umówienia się na konkretną wizytę, a także do kontaktu telefonicznego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu skorzystania z usług medycznych w „Klinice Estivance” („Maciej Krajewski. Specjalistycza Praktyka Lekarska Dr Nauk Med. Maciej Krajewski”, Warszawa, ul. Bukowińska 22 A lok. 3U). Zostałam/zostałem poinformowany, że administratorem danych jest ww. podmiot, ich podanie jest dobrowolne oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button