Prowadząc klinikę medycyny estetycznej Estivance dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług.

Mając świadomość tego, że medycyna estetyczna jest dziedziną, która stale się rozwija i niekiedy trudno jest nadążyć Klientom za wszystkimi nowościami, oferujemy Państwu szereg porad i z chęcią udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania. Wyjaśnimy, czym dokładnie jest kwas hialuronowy i w jaki sposób przebiegają poszczególne operacje plastyczne.

Zainteresowanych Pacjentów przyjmujemy w centrum Warszawy na ulicy Bukowińskiej 22a oraz w centrum Radomia na ulicy Gagarina 1. Ponadto, aby ułatwić rejestrację zachęcamy Państwa do wypełnienia specjalnie przygotowanego przez nas formularza, w celu umówienia się na konkretną wizytę, a także do kontaktu telefonicznego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu skorzystania z usług medycznych w „Klinice Estivance” („Maciej Krajewski. Specjalistycza Praktyka Lekarska Dr Nauk Med. Maciej Krajewski”, Warszawa, ul. Bukowińska 22 A lok. 3U). Zostałam/zostałem poinformowany, że administratorem danych jest ww. podmiot, ich podanie jest dobrowolne oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.

Zapisz się na wizytę już dziś!