Kontakt Warszawa

Klinika Krajewski Warszawa

Klinika dermatologii i medycyny estetycznej

Klinika Krajewski to miejsce gdzie spotyka się specjalistyczna wiedza, doświadczenie i technologia z indywidualnym podejściem do potrzeb każdego pacjenta. Doskonałe rezultaty terapii, jakie osiąga klinika, są efektem współpracy i zaangażowania zespołu wyjątkowych ludzi, dla których wizja kliniki jest tak samo ważna, jak dla jej właścicieli.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do zapoznania się z nami i naszym Zespołem

Magdalena Mickiewicz i Dr n. med. Maciej Krajewski

Historia i misja Kliniki Krajewski

Klinika Krajewski w Warszawie powstała w 2002 roku z inicjatywy Dra n. med. Macieja Krajewskiego, który zapragnął stworzyć miejsce, które będzie wypełniało lukę na rynku gabinetów dermatologicznych. Misją kliniki, od powstania aż do teraz, jest łączenie specjalistycznej wiedzy z wysoko zaawansowaną technologią, do uzyskiwania doskonałych efektów terapeutycznych. Z biegiem lat do zespołu Kliniki Krajewski Warszawa dołączyli kolejni specjaliści, z różnych dziedzin medycyny i kosmetologii (między innymi dermatolog, ginekolog i chirurg plastyczny), którzy wspólnie realizują najważniejsze cele Kliniki, jakimi są: profesjonalna opieka nad pacjentami, ich bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta, gwarantujące sukces prowadzonych terapii.

Śledząc rozwój światowej estetycznej i rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej, a także innowacje w zakresie technik operacyjnych, w 2014 roku poszerzono zakres działań Kliniki o chirurgię plastyczną.

Wyspecjalizowany zespół lekarzy i kosmetologów pod wodzą Dra n. med. Macieja Krajewskiego w połączeniu z najlepszymi na świecie technologiami to gwarancja odpowiedniej opieki, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz wyjątkowej skuteczności prowadzonych terapii.

Blisko 20 lat praktycznego doświadczenia w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej pozwala nam wyrastać na lidera w dziedzinach:

W unikalny sposób łączymy laseroterapię, farmakologię i pielęgnację, dopasowując terapię do każdego pacjenta, jego możliwości i potrzeb. Nieustająco wyłapujemy na rynku, także międzynarodowym, wszelkie nowości technologiczne i terapeutyczne, żeby dostarczać Państwu – naszym Pacjentom – najskuteczniejsze rozwiązania.

Specjaliści

Magdalena Mickiewicz

Dyrektor Zarządzający

Dr n. med. Kamil Pietrasik

Chirurg Plastyczny

Dr Anna Kułak

Dermatolog

Dr Tatiana Livai

Dermatolog

Dr Anna Dudek

Dermatolog - w trakcie specjalizacji

Dr Damian Zimoń

Dermatolog - w trakcie specjalizacji

Dr n. med. Anna Skwarek

Chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Dr Aleksander Kotulecki

Lekarz medycyny estetycznej

Zespół

Pielęgniarka Barbara Pietrasik

Barbara Pietrasik

Licencjonowana pielęgniarka, specjalizacja: pielęgniarstwo operacyjne.

Kosmetolog Julita Bonikowska

Julita Korsak

Licencjonowana pielęgniarka

Absolwentka Liceum Medycznego w Giżycku i Kosmetologii na wydziale Farmacji przy Akademii Medycznej w Łodzi z tytułem Licencjonowanego Kosmetologa. Studia Magisterskie uzupełniające ukończyła na kierunku Promocji Zdrowia, badając temat „Zastosowanie Krioterapii miejscowej i ogólnej w profilaktyce i leczeniu schorzeń dermatologicznych”. Kosmetologią zajmuje się od 16 lat i jest niezmiennie zafascynowana tą pracą. Interesują ją nowinki kosmetyczne i innowacyjne zabiegi.
Prywatnie uwielbia zwierzęta, przywiązuje się bardzo do miejsc i ludzi. W wolnych chwilach spędza czas z córkami i przyjaciółmi. Zawsze w drodze, zawsze w ruchu. Lubi dobrą muzykę, sport (narty, kajaki, żagle, fitness), pracę w ogrodzie.

Karolina Bałdyga

Karolina Bałdyga

Licencjonowana Pielęgniarka

Kosmetolog Anna Drożdż

Anna Drożdż

Dyplomowana kosmetyczka z ponad 20-letnim stażem pracy. Absolwentka kierunku Zdrowie Publiczne. Jako promotor zdrowia posiada wiedzę z zakresu nauk społecznych oraz nauk medycznych. Od 2008r. współpracuje z Dr n. med. Maciejem Krajewskim jako kosmetolog w Klinice Krajewski w Warszawie. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych i laseroterapii. Abiturientka Akademii Wizażystyki Maestro, makijaż to jej domena. Wykonuje manicure tradycyjny, biologiczny i hybrydowy, jak również pedicure leczniczy z zastosowaniem klamr korygujących wrastające paznokcie. Jej równoległe zainteresowanie to dietetyka.

Kosmetolog Klaudia Dudzik

Klaudia Dudzik

Absolwentka studiów magisterskich o specjalizacji kosmetologia bioestetyczna Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Odpowiedzialnie podchodzi do zawodu kosmetologa, więc nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i podąża za nowoczesną technologią. Jestem specjalistą w zakresie profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Zdobyte doświadczenie pozwala jej dobierać odpowiednie metody terapeutyczne, dopasowane do oczekiwanych efektów. Przeprowadza m.in: zabiegi z zakresu laseroterapii, zastosowania ultradźwięków, fali radiowej, endermologię, zabiegi pielęgnacyjne. Prywatnie uwielbia pływać, jeździć na rolkach, podróżować oraz czytać literaturę medyczna.

Kosmetolog Karina Lewandowska

Karina Lewandowska

Magister fizjoterapii, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w zabiegach laserowego usuwania blizn i rozstępów oraz leczenia trądziku jako dopełnienie zabiegów medycyny estetycznej, a także redukcji tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem technologii Hi-Tech.

W życiu zawodowym łączy elementy kosmetologii i rehabilitacji ortopedycznej. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w szkoleniach branżowych. Prywatnie miłośniczka podróży.

Milena Wojtowicz

Milena Wójtowicz

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku kosmetologia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W pracy stawia na stały rozwój oraz poszerzanie wiedzy z zakresu kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach na twarz, które przynoszą spektakularne efekty, także w tych będących elementem leczenia zmian trądzikowych a także redukcji blizn. Dodatkowo wykonuje zabiegi modelujące sylwetkę, które poprawiają samopoczucie pacjentów, a uśmiech i ich zadowolenie daje jej największą satysfakcję.

Prywatnie pasjonatka zdrowego stylu życia, uwielbia wycieczki rowerowe.

Marta Wrocławska-Bańcer

Marta Wrocławska-Bańcer

Dyplomowana kosmetyczka z ponad 20-letnim stażem pracy, również jako instruktor praktycznej nauki zawodu. Współautorka Modułowego Programu Szkolenia Zawodowego Projektu PHARE „Krajowy System Szkolenia Zawodowego w Polsce” – kosmetyczka i wizażystka. Od 2002 r. współpracuje z Dr n. med. Maciejem Krajewskim jako kosmetolog w Klinice Krajewski w Radomiu. Domeną w wykonywanej pracy jest dermatologiczna pielęgnacja lecznicza i laseroterapia. Skutecznie stosuje metody w zakresie leczenia trądziku oraz wykonuje zabiegi antyaging, mające na celu osiąganie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania i rewitalizacji skóry oraz profilaktyki urody. Współautorka licznych artykułów dla informatora medycznego. Aktualnie wprowadza w tajniki zawodu młodą kadrę kosmetologów.

kosmetolog

Anna Jastrzębska

Kosmetolog i wykwalifikowana masażystka. Specjalizuje się w szczegółowej diagnostyce skóry oraz dermatoskopii cyfrowej. Wykonuje zabiegi uzupełniające oraz zabiegi będące dopełnieniem efektów zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

kosmetolog

Sylwia Sito

Kosmetolog i dyplomowana masażystka. Specjalizuje się w zabiegach na ciało, których celem jest modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry, a także redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zajmuje się również poprawą urody poprzez wykorzystanie zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych, będących uzupełnieniem zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę pogłębia dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach.

Joanna Kędzierska

Joanna Kędzierska

Doradca Pacjenta – Recepcja

julia-latek

Julia Latek

Doradca Pacjenta – Recepcja

marketing manager

Katarzyna Wasilewska

Marketing & PR Manager

Natalia Kazula

Natalia Kazula

Manager

Warszawa - Mokotów

ul. Bukowińska 22a,02-703 Warszawa
+48 884 678 678,+48 22 898 34 51
recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

Warszawa - Powiśle

ul. Orłowicza 12/U2,00-414 Warszawa
+48 884 678 678,+48 22 690 00 80
recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

Radom

ul. Gagarina 1,26-600 Radom
+48 884 886 600,+48 48 360 44 56
recepcja.radom@klinikakrajewski.pl

Warszawa - Mokotów

ul. Bukowińska 22a,02-703 Warszawa
+48 884 678 678,+48 22 898 34 51
recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

Warszawa - Powiśle

ul. Orłowicza 12/U2,00-414 Warszawa
+48 884 678 678,+48 22 690 00 80
recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

Radom

ul. Gagarina 1,26-600 Radom
+48 884 886 600,+48 48 360 44 56
recepcja.radom@klinikakrajewski.pl