O nas

Klinika dermatologii i medycyny estetycznej

Klinika Krajewski to miejsce gdzie spotyka się specjalistyczna wiedza, doświadczenie i technologia z indywidualnym podejściem do potrzeb każdego pacjenta. Doskonałe rezultaty terapii, jakie osiąga klinika, są efektem współpracy i zaangażowania zespołu wyjątkowych ludzi, dla których wizja kliniki jest tak samo ważna, jak dla jej właścicieli.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do zapoznania się z nami i naszym Zespołem

Magdalena Mickiewicz i Dr n. med. Maciej Krajewski

Historia i misja Kliniki Krajewski

Klinika Krajewski powstała w 2002 roku z inicjatywy Dra n. med. Macieja Krajewskiego, który zapragnął stworzyć miejsce, które będzie wypełniało lukę na rynku gabinetów dermatologicznych. Misją kliniki, od powstania aż do teraz, jest łączenie specjalistycznej wiedzy z wysoko zaawansowaną technologią, do uzyskiwania doskonałych efektów terapeutycznych. Z biegiem lat do zespołu Kliniki Krajewski dołączyli kolejni specjaliści, z różnych dziedzin medycyny i kosmetologii, którzy wspólnie realizują najważniejsze cele Kliniki, jakimi są: profesjonalna opieka nad pacjentami, ich bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta, gwarantujące sukces prowadzonych terapii.

Śledząc rozwój światowej estetycznej i rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej, a także innowacje w zakresie technik operacyjnych, w 2014 roku poszerzono zakres działań Kliniki o chirurgię plastyczną.

Wyspecjalizowany zespół lekarzy i kosmetologów pod wodzą Dra n. med. Macieja Krajewskiego w połączeniu z najlepszymi na świecie technologiami to gwarancja odpowiedniej opieki, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz wyjątkowej skuteczności prowadzonych terapii.

Blisko 20 lat praktycznego doświadczenia w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej pozwala nam wyrastać na lidera w dziedzinach:

W unikalny sposób łączymy laseroterapię, farmakologię i pielęgnację, dopasowując terapię do każdego pacjenta, jego możliwości i potrzeb. Nieustająco wyłapujemy na rynku, także międzynarodowym, wszelkie nowości technologiczne i terapeutyczne, żeby dostarczać Państwu – naszym Pacjentom – najskuteczniejsze rozwiązania.

Specjaliści

Dr. n. med. Maciej Krajewski

Specjalista Dermatolog

Magdalena Mickiewicz

Dyrektor Zarządzający

Dr. n. med. Kamil Pietrasik

Specjalista Chirurgii Plastycznej

Dr Bartłomiej Zoń

Specjalista Chirurgii Plastycznej i Chirurgii Ogólnej

Tatiana Livai

Certyfikowany lekarz Medycyny Estetycznej

Dr n. med. Piotr Raczyński

Położnictwo i Ginekologia II stopnia

Zespół

Pielęgniarka Barbara Pietrasik

Barbara Pietrasik

Licencjonowana pielęgniarka, specjalizacja: pielęgniarstwo operacyjne.

Kosmetolog Anna Drożdż

Anna Drożdż

Dyplomowana kosmetyczka z ponad 20-letnim stażem pracy. Absolwentka kierunku Zdrowie Publiczne. Jako promotor zdrowia posiada wiedzę z zakresu nauk społecznych oraz nauk medycznych. Od 2008r. współpracuje z Dr n. med. Maciejem Krajewskim jako kosmetolog w Klinice Krajewski w Warszawie. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych i laseroterapii. Abiturientka Akademii Wizażystyki Maestro, makijaż to jej domena. Wykonuje manicure tradycyjny, biologiczny i hybrydowy, jak również pedicure leczniczy z zastosowaniem klamr korygujących wrastające paznokcie. Jej równoległe zainteresowanie to dietetyka.

Kosmetolog Klaudia Dudzik

Klaudia Dudzik

Absolwentka studiów magisterskich o specjalizacji kosmetologia bioestetyczna Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Odpowiedzialnie podchodzi do zawodu kosmetologa, więc nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i podąża za nowoczesną technologią. Jestem specjalistą w zakresie profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Zdobyte doświadczenie pozwala jej dobierać odpowiednie metody terapeutyczne, dopasowane do oczekiwanych efektów. Przeprowadza m.in: zabiegi z zakresu laseroterapii, zastosowania ultradźwięków, fali radiowej, endermologię, zabiegi pielęgnacyjne. Prywatnie uwielbia pływać, jeździć na rolkach, podróżować oraz czytać literaturę medyczna.

Kosmetolog Katarzyna Cuch

Katarzyna Cuch

Kosmetolog specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych skóry twarzy, dopełniających i uzupełniających efekty zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Doskonale odnajduje się w problematyce przeciwstarzeniowej oraz w zwalczaniu innych mankamentów cery, takich jak trądzik, przebarwienia, brak nawilżenia, szorstkość oraz matowość skóry. Potrafi w doskonały sposób łączyć ze sobą kilka metod leczenia, aby końcowy efekt terapii był jak najlepszy. Osoba nieustanie podnosząca swoje kwalifikacje i z pasją wykonująca swój zawód. Jej równoległe zainteresowania to medycyna i dermatologia estetyczna.

kosmetolog Aleksandra Chalot

Aleksandra Chalot

Magister fizjoterapii i kosmetolog. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy. Wykonuje zabiegi modelujące sylwetkę mające na celu redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stosuje także metody zwalczające trądzik czy rumień, jak również zabiegi z zakresu antyaging dopełniające działanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych bierze udział w licznych szkoleniach. Posiada dyplomy ukończenia kursów z zakresu antyaging, modelowania sylwetki oraz odnowy biologicznej, rehabilitacji, rekreacji i masażu leczniczego. Autorka artykułów w czasopismach branżowych.

Kosmetolog Anna Jastrzębska

Anna Jastrzębska

Kosmetolog i wykwalifikowana masażystka. Specjalizuje się w szczegółowej diagnostyce skóry oraz dermatoskopii cyfrowej. Wykonuje zabiegi uzupełniające oraz zabiegi będące dopełnieniem efektów zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Kosmetolog Marta Wrocławska-Bańcer

Marta Wrocławska-Bańcer

Dyplomowana kosmetyczka z ponad 20-letnim stażem pracy, również jako instruktor praktycznej nauki zawodu. Współautorka Modułowego Programu Szkolenia Zawodowego Projektu PHARE „Krajowy System Szkolenia Zawodowego w Polsce” – kosmetyczka i wizażystka. Od 2002 r. współpracuje z Dr n. med. Maciejem Krajewskim jako kosmetolog w Klinice Krajewski w Radomiu. Domeną w wykonywanej pracy jest dermatologiczna pielęgnacja lecznicza i laseroterapia. Skutecznie stosuje metody w zakresie leczenia trądziku oraz wykonuje zabiegi antyaging, mające na celu osiąganie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania i rewitalizacji skóry oraz profilaktyki urody. Współautorka licznych artykułów dla informatora medycznego. Aktualnie wprowadza w tajniki zawodu młodą kadrę kosmetologów.

Kosmetolog Julita Bonikowska

Julita Bonikowska

Absolwentka Liceum Medycznego w Giżycku i Kosmetologii na wydziale Farmacji przy Akademii Medycznej w Łodzi z tytułem Licencjonowanego Kosmetologa. Studia Magisterskie uzupełniające ukończyła na kierunku Promocji Zdrowia, badając temat „Zastosowanie Krioterapii miejscowej i ogólnej w profilaktyce i leczeniu schorzeń dermatologicznych”. Kosmetologią zajmuje się od 16 lat i jest niezmiennie zafascynowana tą pracą. Interesują ją nowinki kosmetyczne i innowacyjne zabiegi.
Prywatnie uwielbia zwierzęta, przywiązuje się bardzo do miejsc i ludzi. W wolnych chwilach spędza czas z córkami i przyjaciółmi. Zawsze w drodze, zawsze w ruchu. Lubi dobrą muzykę, sport (narty, kajaki, żagle, fitness), pracę w ogrodzie.

Kosmetolog Sylwia Sito

Sylwia Sito

Kosmetolog i dyplomowana masażystka. Specjalizuje się w zabiegach na ciało, których celem jest modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry, a także redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zajmuje się również poprawą urody poprzez wykorzystanie zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych, będących uzupełnieniem zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę pogłębia dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach.

Kosmetolog Karina Lewandowska

Karina Lewandowska

Magister fizjoterapii, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w zabiegach laserowego usuwania blizn i rozstępów oraz leczenia trądziku jako dopełnienie zabiegów medycyny estetycznej, a także redukcji tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem technologii Hi-Tech.

W życiu zawodowym łączy elementy kosmetologii i rehabilitacji ortopedycznej. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w szkoleniach branżowych. Prywatnie miłośniczka podróży.

Małgorzata Ostromecka

Magister kosmetologii. Absolwentka studiów licencjackich na Wyższej Szkole Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu, oraz studiów magisterskich na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu, oraz stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji na licznych szkoleniach zdobyła dużą wiedzę z zakresu najnowocześniejszych sprzętów Hi-Tech, a także laserów. Jako specjalista kieruje się indywidualnym i kompleksowym podejściem do pacjenta i jego problemu. Doskonale odnajduje się w zabiegach dla skór wymagających tj. skóra z bliznami potrądzikowymi, skóra odwodniona, skóra pozbawiona jędrności. Wykonuje także zabiegi modelujące na ciało.

Prywatnie pasjonatka medycyny estetycznej, sportu i zdrowego odżywiania.