Kontakt Warszawa

Technologie i produkty – cennik

medycyna estetyczna

Cennik technologii i produktów

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem podzielonym na technologie, które w Klinice Krajewski wykorzystujemy do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. W tej sekcji znajdziesz takie grupy zabiegów, jak: Stymulatory tkankowe i wypełniacze, Laseroterapia oraz Hi-Tech. Poniżej znajdują się wszystkie nasze zabiegi w tej kategorii oraz cenniki.

Stymulatory tkankowe i wypełniacze, toksyna botulinowa – cennik

Stymulatory tkankowe i wypełniacze oraz toksyna botulinowa w Klinice Medycyny Estetycznej Krajewski w Warszawie i Radomiu gwarantują odmłodzenie i poprawę konturów twarzy. Profesjonalne zabiegi, przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów, dostosowane są do indywidualnych potrzeb pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Zabiegi laseroterapii – cennik

Laseroterapia w Klinice Medycyny Estetycznej Krajewski to zaawansowane zabiegi odmładzające i korygujące niedoskonałości skóry. Najnowsze lasery w Warszawie i Radomiu zapewniają bezpieczeństwo i efektywność. Sprawdź nasz cennik.

Technologia High-Tech

Zabiegi High-tech w Klinice Medycyny Estetycznej Krajewski to innowacja i precyzja. Odkryj moc SONO QUEEN®, VIRTUE RF, ONDA, Accent Prime i ENDERMOLOGIE® ALLIANCE w Warszawie i Radomiu. Personalizacja i najnowsza technologia dla Twojej skóry. Zapraszamy do konsultacji cennika.