Klinika Medycyny  Estetycznej
Krajewski - Radom

Adres:

ul. Gagarina 1
26-600 Radom

Telefon:  +48 48 360 44 56
+48 884 886 600
E-mail: recepcja.radom@klinikakrajewski.pl

Godziny otwarcia klinik:

Poniedziałek - Piątek

09.00 - 20.00

Sobota

10.00 - 14.00 

JAK DOJECHAĆ?

Do Kliniki Medycyny Estetycznej Krajewski w Radomiu, z Centrum, najlepiej dojechać korzystając z nawigacji Google Maps, która dostępna jest pod tym linkiem.

DOJAZD AUTOBUSEM MIEJSKIM

Dojazd komunikacją miejską możliwy jest liniami nr 3,6,9,11,19,23,25.
przystanek GRZECZNAROWSKIEGO/ŚLĄSKA
następnie lekko skręcić w prawo przy przejściu podziemnym, dalej prosto ok. 100 metrów, KLINIKA znajduje się po prawej stronie

DOJAZD SAMOCHODEM

z DWORCA PKP jadąc ul.Beliny-Prażmowskiego, należy kontynuować wzdłuż ul. Poniatowskiego, następnie skręcić w lewo na światłach w ul.Grzecznarowskiego, na rondzie w prawo w ul. Jana Pawła II, następnie w prawo w ul.Gagarina i postawić samochód na parkingu NZOZ MEDICON

PARKING jest BEZPŁATNY

GOOGLE MAPS

WYDRUKUJ MAPĘ

JAK DOJECHAĆ

Medycyna Estetyczna Radom

REZERWACJA ZABIEGU

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy możecie Państwo zarezerwować termin pierwszej konsultacji lub kolejnej wizyty u naszych specjalistów. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszymi doradcami, którzy udzielą wszelkich informacji na temat dostępnych procedur medycznych, ich działania i przebiegu, jak też spraw organizacyjnych związanych z leczeniem w naszej klinice. Zapraszamy do zapoznania się z systemem Mediraty umożliwiającym rozłożenie kosztów leczenia na dogodne raty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu skorzystania z usług medycznych w „Klinice Estivance” („Maciej Krajewski. Specjalistycza Praktyka Lekarska Dr Nauk Med. Maciej Krajewski”, Warszawa, ul. Bukowińska 22 A lok. 3U). Zostałam/zostałem poinformowany, że administratorem danych jest ww. podmiot, ich podanie jest dobrowolne oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.

Medycyna estetyczna - Radom

Jeśli szukasz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, Radom ma w tej dziedzinie sporo do zaoferowania. Klinika Medycyny Estetycznej Krajewski w Radomiu koncentruje się na działaniach zapobiegawczych związanych z profilaktyką procesów starzenia się skóry oraz likwidacją zmarszczek. Specjaliści zajmują się również zróżnicowanymi zabiegami rekonstrukcyjnymi mającymi na celu likwidację lub korektę niedoskonałości w wyglądzie zewnętrznym o różnym podłożu, takich jak cellulit, blizny, otyłość, rozstępy, zaburzone proporcje twarzy czy łysienie. Warto podkreślić, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są niemal bezbolesne i bezinwazyjne, dlatego nie wymagają pobytu w szpitalu oraz długiej rekonwalescencji.

W czasach, kiedy wygląd i zdrowie odgrywają ogromną rolę, coraz więcej osób decyduję się na poprawę defektów swojego wyglądu zewnętrznego. Zabiegi medycyny estetycznej mają pozytywny wpływ na samoakceptację i zwiększają poczucie własnej wartości, dlatego zasadniczo poprawiają ogólną jakość życia.

Klinika Medycyny Estetycznej Krajewski - Radom

Klinika Krajewski w Radomiu to renomowana placówka oferująca szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Radom i Warszawa stanowią główne siedziby Kliniki. W naszej ofercie znajdują się usługi zwalczania cellulitu, usuwania przebarwień i blizn, redukcji rozstępów, wyszczuplania sylwetki, rewitalizacji skóry, leczenia łysienia czy usuwania tatuażu. Wykonujemy również rozmaite zabiegi z dziedziny dermatologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

Usługi świadczone w naszej Klinice Krajewski Radom cechują się wysoką jakością za sprawą wybitnych specjalistów, nowoczesnego sprzętu oraz zaawansowanych technologii. Profesjonalna opieka nad pacjentem, indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo to nasze cechy charakterystyczne, które wpływają na osiąganie doskonałych efektów podczas przeprowadzania zabiegów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Kliniki Medycyny Estetycznej Krajewski, która zlokalizowana jest w Radomiu.

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button