Kontakt Warszawa

Klinika Medycyny Estetycznej Krajewski – Radom

Radom

ul. Gagarina 1,26-600 Radom
+48 48 360 44 56,+48 884 886 600
recepcja.radom@klinikakrajewski.pl
Poniedziałek - Piątek9:00 - 20:00
Sobota10:00 - 14:00

Dojazd komunikacją miejską możliwy jest liniami nr 3,6,9,11,19,23,25 - przystanek GRZECZNAROWSKIEGO/ŚLĄSKA
następnie lekko skręcić w prawo przy przejściu podziemnym, dalej prosto ok. 100 metrów, KLINIKA znajduje się po prawej stronie

Z DWORCA PKP jadąc ul.Beliny-Prażmowskiego, należy kontynuować wzdłuż ul. Poniatowskiego, następnie skręcić w lewo na światłach w ul.Grzecznarowskiego, na rondzie w prawo w ul. Jana Pawła II, następnie w prawo w ul.Gagarina i postawić samochód na parkingu NZOZ MEDICON

PARKING jest BEZPŁATNY

Napisz do nas

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy możecie Państwo zarezerwować termin pierwszej konsultacji lub kolejnej wizyty u naszych specjalistów. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszymi doradcami, którzy udzielą wszelkich informacji na temat dostępnych procedur medycznych, ich działania i przebiegu, jak też spraw organizacyjnych związanych z leczeniem w naszej klinice.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu skorzystania z usług medycznych w "Klinice Krajewski" (Klinika Krajewski Spółka Jawna Warszawa, ul. Orłowicza 12 lok U2, oraz Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. Med Maciej Krajewski , Warszawa ul. Bukowińska 22 A lok. 3U). Zostałam/Zostałem poinformowany, że administratorem danych jest ww. podmiot, ich podanie jest dobrowolne oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.

  Medycyna estetyczna – Radom

  Jeśli szukasz zabiegów z zakresu medycyny estetycznejRadom ma w tej dziedzinie sporo do zaoferowania. Klinika Medycyny Estetycznej Krajewski w Radomiu koncentruje się na działaniach zapobiegawczych związanych z profilaktyką procesów starzenia się skóry oraz likwidacją zmarszczek. Specjaliści zajmują się również zróżnicowanymi zabiegami rekonstrukcyjnymi mającymi na celu likwidację lub korektę niedoskonałości w wyglądzie zewnętrznym o różnym podłożu, takich jak cellulitbliznyotyłośćrozstępyzaburzone proporcje twarzy czy łysienie. Warto podkreślić, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są niemal bezbolesne i bezinwazyjne, dlatego nie wymagają pobytu w szpitalu oraz długiej rekonwalescencji.

  W czasach, kiedy wygląd i zdrowie odgrywają ogromną rolę, coraz więcej osób decyduję się na poprawę defektów swojego wyglądu zewnętrznego. Zabiegi medycyny estetycznej mają pozytywny wpływ na samoakceptację i zwiększają poczucie własnej wartości, dlatego zasadniczo poprawiają ogólną jakość życia.

  Klinika Medycyny Estetycznej Krajewski – Radom

  Klinika Krajewski w Radomiu to renomowana placówka oferująca szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Radom i Warszawa stanowią główne siedziby Kliniki. W naszej ofercie znajdują się usługi zwalczania cellulituusuwania przebarwień, blizn i rozstępówwyszczuplania sylwetkirewitalizacji skóryleczenia łysienia czy usuwania tatuażu. Wykonujemy również rozmaite zabiegi z dziedziny dermatologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

  Usługi świadczone w naszej Klinice Krajewski Radom cechują się wysoką jakością za sprawą wybitnych specjalistów, nowoczesnego sprzętu oraz zaawansowanych technologii. Profesjonalna opieka nad pacjentem, indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo to nasze cechy charakterystyczne, które wpływają na osiąganie doskonałych efektów podczas przeprowadzania zabiegów.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Kliniki Medycyny Estetycznej Krajewski, która zlokalizowana jest w Radomiu.