VelaShape III®

Modelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej

Synergia technologii podczerwieni, fal radiowych i masażu próżniowego w zabiegu VelaShape III umożliwia skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. Vela Shape dobrze sprawdza się w miejscowym wyszczuplaniu ciała oraz w redukcji nawet najbardziej opornego cellulitu. Przy pomocy zabiegu można zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w podbródku, na brzuchu, ramionach, pośladkach czy udach. Zabieg Dodatkowym atutem zabiegu jest ujędrnienie skóry.

Jak to działa?

Technologia podczerwieni (IR) ogrzewa tkanki na głębokości do 3 mm. Fale radiowe ogrzewają tkanki na głębokości do 15 mm. Ssanie głowicy masażu próżniowego pozwala na równomierne rozprowadzenie energii i mechaniczną stymulację tkanek. Podskórna tkanka tłuszczowa zostaje pobudzona do spalania w procesach metabolicznych i zmniejsza swoją objętość.

Zabieg VelaShape przynosi dobre rezultaty w leczeniu nawet zaawansowanego cellulitu. Po serii zabiegów można liczyć na utratę kolejnych centymetrów w obwodach ciała, a także na zwiększone napięcie i uelastycznienie skóry.

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button