Accent Prime®

accent prime

Nie bez powodu Accent Prime® nazywany jest agentem do zadań specjalnych. Pragniesz wymodelować swoje ciało, zredukować tkankę tłuszczową oraz zlikwidować cellulit? Jest to możliwe dzięki połączeniu technologii fali radiowej oraz ultradźwięków.

Zapomnij o wiotkiej skórze na brzuchu po porodzie ciesz się piękną, smukłą talią. Dzięki stymulowaniu włókien kolagenowych uzyskasz efekt uniesienia skóry pośladków oraz wyszczuplenia ciała. Z wiekiem nasza skóra twarz staje się mało elastyczna, zanika owal oraz pojawić się może niechciany ,,drugi podbródek”. Wykorzystywana wysoka częstotliwość energii fali radiowych ujędrni i poprawii gęstość Twojej skóry, dzięki czumu będziesz wyglądać młodziej i zdrowiej. Zastosuj najnowszej technologii Accent prime i ciesz się pięknym owalem oraz walcz ze zwiotczałą skórą.

Mechanizm działania:Accent Prime® jest zaawansowaną, wielozadaniową platformą zabiegową łączącą w sobie technologie: fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz), fali radiowej bipolarnej i dwóch typów ultradźwięków. Technologia ta pozwala na niszczenie komórek tłuszczowych oraz ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych. Zastosowanie najwyższej dostępnej na rynku częstotliwości fali radiowej pozwala na szybkie i równomierne rozgrzanie tkanek, dając spektakularne efekty. Dzięki połączeniu różnych technologii oraz opcji zabiegu możliwe jest szybsze osiąganie rezultatów, zmniejszenie ilości sesji zabiegowych oraz bardziej długotrwałe rezultaty. Zabieg można wykonywać na różnych głębokościach skóry, co zapewnia lepszą kontrolę zabiegu i jego większą skuteczność. Pozwala także na skuteczniejsze działanie w przypadku konkretnego problemu. Działając głęboko stymuluje tkankę tłuszczową natomiast działając powierzchniowo zapewniamy skórze intensywny lifting i stymulację fibroblastów, jednocześnie tkanki otaczające obszar zabiegowy pozostają nienaruszone.

Procedura zabiegowa:

Przed przystąpieniem do zabiegu określamy problem, nad którym będziemy pracować. Dokonujemy również pomiarów ciała w celu późniejszego zweryfikowania efektów działania urządzenia. Jeżeli nie mamy do czynienia z nadmiarem tkanki tłuszczowej a jedynie ze spadkiem wiotkości skóry możemy pominąć ten etap i rozpocząć od działania Falami Radiowymi. Podczas zabiegu odczuwane jest intensywne ciepło, które narasta stopniowo i nie powoduje dyskomfortu. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Rezultaty:

Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, kiedy dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych a pełny efekt obserwuje się po wykonaniu serii zabiegów. Efekt narasta nawet do około 3-6 miesięcy, co związane jest z czasem potrzebnym do wytworzenia się w skórze nowych włókien kolagenowych

WSKAZANIA:

 • Zlokalizowana tkanka tłuszczowa
 • Cellulit
 • Strefy wymagające modelowania
 • Podwójny podbródek
 • Brak jędrności skóry
 • Rozstępy

PRZECIWWSKAZANIA:

 • Ciąża, karmienie piersią,choroby
 • Nowotworowe,choroba autoimmunologiczna skóry,wszczepiony stymulator
 • Serca,choroby nerek i wątroby,zaburzenia
 • Nerwowo-naczyniowe,zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica,metalowe
 • Implanty w miejscu zabiegu,miejscowe infekcje skórne.

Zapisz się na wizytę już dziś!