Kontakt Warszawa
3 najlepsze zabiegi na cellulit

Charakterystyczna przypadłość kobiet, dotyka według szacunków ponad 90% przedstawicielek płci pięknej. Zbita tkanka tłuszczowa, określana pomarańczową skórką, jest często oporna na diety i regularne ćwiczenia. Na szczęście ratunkiem jest nowoczesna technologia. Zabiegi takie jak Accent Prime potrafią zdziałać cuda. Które metody usuwania cellulitu są najskuteczniejsze?

LPG Alliance

To metoda oparta na masażu podciśnieniem. Komfortowa, nieinwazyjna, bezpieczna, a przy tym bardzo skuteczna. Za innowacyjną metodą stoi francuska marka LPG. Na opatentowanie urządzenia poświęcili kilka dekad. LPG Alliance to nowoczesna głowica docierająca do głęboko zlokalizowanych komórek tłuszczowych.

Zabiegi dają szybkie efekty, widoczne już po kilku sesjach. Skóra jest nie tylko jędrniejsza i bardziej gładka, ale przede wszystkim zmniejsza się widoczność cellulitu. Kolejny efekt to wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, a przy tym uzyskanie atrakcyjniejszych kształtów.

Accent Prime

Zabiegi z wykorzystaniem tej metody swoją skuteczność zawdzięczają ultradźwiękom w połączeniu z rozgrzewającą falą radiową. To duet idealny, pierwsze działają na komórki tłuszczowe, drugie na gładkość i jędrność. Jest to jedna z najnowszych metod walki z cellulitem. Zarazem jedna z najbezpieczniejszych.

Zabiegi Accent Prime są skuteczne na partie ciała, które wykazują oporność na dietę i ćwiczenia. Wysmuklają uda i pośladki. Dają dobre efekty przy luźnej skórze po szybkiej utracie wagi, a przy okazji rozprawiają się z rozstępami. Efekty widoczne są szybko, już po jednym zabiegu. Natomiast pełna  terapia trwa od 3 do 6 miesięcy.

Storz Medical

To kolejna skuteczna i bezinwazyjna metoda rozbijania tkanki tłuszczowej. Oparta na falach akustycznych, radzi sobie z najbardziej opornym i zaawansowanym cellulitem. Poleca się ją również jako zapobieganie powstawaniu pomarańczowej skórki. W celu osiągnięcia dobrych efektów konieczna jest seria zabiegów Storz Medical, które odbywają się w określonych odstępach czasu. Zabiegi wyszczuplają, wysmuklają, usuwają cellulit, redukują obrzęki.

W walce z cellulitem kobiety nie są już osamotnione. Z pomocą przychodzi zaawansowana technologia. Takie chwile warto sobie podarować w ramach relaksu.