Kontakt Warszawa
Laserowe usuwanie znamion i blizn – jakich efektów można się spodziewać?

Zdaniem wielu ekspertów, laserowe usuwanie znamion oraz blizn to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda, z jakiej możesz skorzystać. Zabieg powinien być jednak wykonany w specjalistycznym gabinecie medycyny estetycznej, przez doświadczonego specjalistę.

Laser stopniowo niweluje widoczność blizn i znamion, a sam zabieg wyróżnia się bardzo dużą skutecznością. Współczesna medycyna estetyczna wiele zawdzięcza tej technologii.

Które lasery poradzą sobie najskuteczniej z Twoim problemem?

W ofercie gabinetu medycyny estetycznej możesz znaleźć szereg urządzeń laserowych działających w różnych technologiach:

  • Fraxel Re:Pair (CO2) – usuwa blizny różnego pochodzenia: potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe, pourazowe.
  • Fraxel Dual – zapewnia skuteczną terapię laserową, usuwa blizny różnego pochodzenia. Można go stosować jako uzupełnienie dla Fraxel Re:Pair (CO2).
  • Picosure – innowacyjny laser jest dedykowane do potrzeb osób chcących pozbyć się blizn potrądzikowych oraz pragnących zredukować blizny po rozstępach.
  • Icon Max 1540 – możesz z jego pomocą zredukować blizny po operacji, oparzeniach oraz trądziku.
  • Lux 1540 – umożliwia skuteczną redukcję blizn pooperacyjnych, po oparzeniach lub trądziku.
  • iPixel – mniejsza inwazyjność tego lasera jest jego największym atutem, dlatego skutecznie radzi sobie z mniejszymi bliznami.
  • Clear Lift – jest to zabieg laserowy, który można wykonać nawet latem. Bardzo dobrze usuwa blizny, rozstępy, działa powierzchniowo, jak i głęboko.

Laserowanie usuwanie znamion oraz blizn jest bardzo skuteczne

Efekty usuwania blizn i znamion laserem pojawiają się stopniowo, najczęściej pełne rezultaty są widoczne do 90 dni od zakończenia całego cyklu zabiegów. Usuwanie blizn jest więc procedurą długotrwałą. Warto się jej jednak poddać, aby pozbyć się kompleksów i cieszyć się z perfekcyjnego wyglądu ciała.

Zabiegi laserowe sprawiają, że blizny są bledsze, płytsze, a z czasem zupełnie niewidoczne. Warto korzystać z nich w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej.