Kontakt Warszawa
Onda – czy zabieg z wykorzystaniem tej technologii jest bezpieczny?

Współczesna medycyna estetyczna oferuje szeroki zakres zabiegów upiększających i przywracających młodość. Na rynku pojawiają się coraz nowocześniejsze technologie, które pozwalają na przeprowadzenie bezpiecznych zabiegów anti-aging. Wśród nich wyróżnia się system Onda.

Onda – bezpieczeństwo innowacyjnej technologii

Technologia Onda opiera się na działaniu mikrofal, które pomagają usunąć tkankę tłuszczową i cellulit, a w efekcie wspomagają napięcie i ujędrnienie zwiotczałej skóry. Należy podkreślić, że działają one w sposób całkowicie nieinwazyjny. Częstotliwość mikrofal jest zaprogramowana tak, by oddziaływać na podskórną warstwę tłuszczową, ale nie uszkadzać powierzchni naskórka. Nie ma więc obaw, że po zabiegu pojawią się niepożądane zmiany skórne. Bezinwazyjność systemu Onda nie ma oczywiście wpływu na jego skuteczność zabiegu – pierwsze efekty widać już po jednej sesji! Kompleksowa likwidacja problemu powinna zakończyć się po 4-6 seriach. Już po kilku tygodniach można cieszyć się szczuplejszą sylwetką i gładką, jędrną skórą.

Szybko, skutecznie, bezboleśnie

Ponieważ Onda jest nieinwazyjna, nie ma również obaw o bolesność zabiegu. Gwarantują to głowice z systemem chłodzenia kontaktowego, chroniące tkankę skórną przed przegrzaniem. Zabieg trwa od 20 do 40 minut i przez ten czas nie powoduje żadnego dyskomfortu. Nie wystąpi on również po zakończeniu zabiegu. Dzięki temu, że nie jest wymagany okres rekonwalescencji, bezpośrednio po sesji można wrócić do pracy, uprawiania sportu i innych aktywności. Wybór profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej gwarantuje, że zabieg zostanie przeprowadzony fachowo i z dochowaniem należytych standardów.

Dzięki technologii Onda możliwa jest bezpieczna i bezbolesna redukcja tkanki tłuszczowej, a więc wyszczuplenie sylwetki i przywrócenie skórze dawnej jędrności i sprężystości.