Kontakt Warszawa
Piękna i szczupła po ciąży

Każda kobieta, która urodziła dziecko, pragnie jak najszybciej wrócić do swojej figury. Myśl o ulubionej sukience motywuje, jednak na przeszkodzie wziąć stoją dodatkowe kilogramy, rozstępy i utrata jędrności skóry. Z pomocą w usuwaniu przebarwień i rozstępów przychodzą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Rozstępy, naczynka i przebarwienia – najczęstszym problemem kobiet w ciąży

Niestety, w odróżnieniu od nadprogramowych kilogramów, nie znikają one tak szybko. Skóra szybko i nadmiernie się rozciąga, czego efektem są właśnie rozstępy. Rozwój medycyny estetycznej sprawił, że usuwanie rozstępów nie stanowi już problemu. Doskonale sprawdzają się zabiegi z użyciem lasera, np. PicoSure.

Przebarwienia na twarzy w ciąży, tzw. melasma, to kolejna, powszechna pamiątka po tym wyjątkowym okresie. Jest związana z hormonalną burzą, z którą organizm zmaga się przez całe dziewięć miesięcy. Skuteczną walkę z nimi od lat toczy laser frakcyjny 1540 Palomar Starlux 500®.

W czasie ciąży, na skutek utrudnionego przepływu krwi z kończyn dolnych do serca, a także zaleganiu jej w naczyniach, pojawiają się żylaki i naczynka. Nie wolno bagatelizować problemu, ponieważ przy kolejnej ciąży zmiany zwykle nasilają się. Dużą skutecznością w usuwaniu naczynek charakteryzuje się technologia Alma Lasers Harmony XL Pro – głowica Dye VL.

Zabiegi wyszczuplające i ujędrniające ciało

Po ciąży skóra może nie być tak jędrna jak wcześniej. Jeśli chcesz szybko i skutecznie ją odmłodzić, a przy tym wyszczuplić sylwetkę, koniecznie wybierz się na bezinwazyjny thermolifting, np. Palomar Max IR. W tej metodzie stosuje się światło podczerwone, które wnika w głąb skóry, skracając włókna kolagenowe. Zabieg pobudza także organizm do wytwarzania elastyny i naturalnego kwasu hialuronowego. Spektakularne efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.