Kontakt Warszawa
Powiększanie piersi. Co należy o nim wiedzieć?

Powiększanie piersi. Co należy o nim wiedzieć?

Operacyjne powiększanie biustu cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Polek, które marzą o skutecznym wypełnieniu piersi. Zanim zdecydujemy się na tę inwazyjną metodę, warto skonsultować się ze specjalistą, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat samego zabiegu.

Różne rodzaje implantów

Efekt operacyjnego powiększenia piersi jest uzależniony przede wszystkim od właściwego wyboru implantów. Chirurgia plastyczna wciąż się rozwija, co wpływa na szeroki wybór wariantów wypełnienia. Dostępne implanty różnią się między sobą przede wszystkim kształtem. Obecnie większość pań jest zainteresowana modelami anatomicznymi, które wyglądają najbardziej naturalnie, chociaż wciąż wiele kobiet decyduje się na idealnie okrągłe formy. Implanty różnią się między sobą także rodzajem wypełnienia. Pod tym kątem wciąż najpopularniejsze są silikonowe propozycje. W dopasowaniu wypełnienia do biustu bierze się pod uwagę również inne parametry – objętość wkładek oraz charakter powierzchni.

Jak dopasować implanty do biustu?

Aby jak najlepiej dostosować wielkość i kształt implantów do biustu, należy zaufać specjaliście. Lekarz weźmie pod uwagę przede wszystkim sylwetkę kobiety oraz jej oczekiwania. Warto podkreślić, że spektakularny efekt nie zawsze jest możliwy do osiągnięcia. Chirurdzy zazwyczaj odradzają paniom o drobnej sylwetce wybór dużych implantów, które mogłyby zaburzyć proporcje. Obecnie większość nowoczesnych klinik oferuje pacjentkom możliwość komputerowego doboru satysfakcjonującego wypełnienia. Dzięki nowatorskim technologiom można przyjrzeć się wizualizacji efektów z uwzględnieniem wybranych modeli implantów.

Na koniec warto podkreślić, że chirurgiczne powiększanie piersi jest najskuteczniejszą metodą na zmianę kształtu biustu. Naturalne sposoby, na przykład w postaci tabletek czy ziołowych naparów pobudzających wydzielanie określonych hormonów, nie gwarantują zadowalających rezultatów. Panie, którym zależy na dużo większym biuście, powinny zaufać profesjonalistom i wybrać się do renomowanej kliniki.