Kontakt Warszawa
Problemy, które szczególnie dają się we znaki latem

Nadpotliwość i nadmierne owłosienie to wstydliwe problemy, które są szczególnie dokuczliwe latem. Możesz je jednak rozwiązać decydując się na konkretne zabiegi medycyny estetycznej.

Skuteczne leczenie nadpotliwości

Nadpotliwość możesz zahamować poprzez zaaplikowanie toksyny botulinowej. Wstrzyknięcie odpowiedniej dawki preparatu w miejsca najbardziej narażone na pocenie ogranicza wydzielanie nieprzyjemnego zapachu, jak i powstawanie brzydkich plam. Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 9 miesięcy.

Na 30 minut przed jego wykonywaniem zabiegu należy na skórę nałożyć krem znieczulający, a w trakcie trwania samego zabiegu kosmetolog stosuje chłodny nawiew, aby podnieść komfort pacjenta.

Preparat działa zaraz po wstrzyknięciu. Regularnie stosując toksynę botulinową na nadpotliwość, można wydłużyć okresy pomiędzy kolejnymi dawkami, ze względu na skuteczne zablokowanie przekaźnictwa nerwowego.

Trwała depilacja laserowa rozprawi się z owłosieniem na całym ciele

Depilacja latem jest mocno uciążliwa, szczególnie w trakcie wyjazdów wakacyjnych. Zamiast skupiać się na regularnym goleniu nóg, pach czy bikini, postaw na zabieg depilacji laserowej.

Seria zabiegów, w trakcie których wykorzystywany jest laser umożliwi usunięcie zarówno ciemnych, jak i jaśniejszych włosków z każdej części ciała. Aby uzyskać zadowalające efekty, konieczne jest wykonanie serii składającej się z 4-6 zabiegów.

Przygotuj się do letniego sezonu odpowiednio wcześnie

Każdy trwały zabieg medycyny estetycznej wymaga czasu, dlatego zaplanuj przygotowanie do lata odpowiednio wcześnie. Seria zabiegów na nadpotliwość oraz owłosienie umożliwi zapewnienie komfortu w najpiękniejszym okresie w roku. Będziesz prezentowała się atrakcyjnie, a przygotowanie ciała do wyjścia ograniczy się jedynie do nawilżenia i codziennej pielęgnacji. Bez nieprzyjemnego zapachu, konieczności regularnego golenia. To takie proste.

Botoks i laser to dwa dobrodziejstwa współczesnej medycyny estetycznej, z których obowiązkowo musisz skorzystać przed okresem letnim.