PRP Prolo 30®

Rewitalizacja skóry, leczenie łysienia

Zestaw PRP Prolo 30 PRP Prolo 30 osocze bogatopłytkowe

W Klinice Dermatologii „Klinika Krajewski” dostępny jest zabieg rewitalizacji skóry i leczenia łysienia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP). Technologia PRP Prolo 30 pozwala na uzyskanie wysokoskoncentrowanego osocza bogatopłytkowego z krwi własnej pacjenta.

 

 

 

Jak działa osocze bogatopłytkowe?

Osocze zawiera czynniki wzrostu – substancje przyspieszające wzrost komórek w organizmie. Podane pod skórę pobudza wzrost nowych naczyń krwionośnych i stymuluje fibroblasty do budowy nowych włókien kolagenowych. Seria zabiegów pozwala w krótkim czasie uzyskać efekt odmłodzonej, zrewitalizowanej skóry. Zabieg PRP można stosować na , skórę twarzy, dekoltu, głowy oraz innych obszarów ciała wymagających rewitalizacji. Regeneracyjne właściwości osocza wykorzystuje się również w innych dziedzinach medycyny, m.in. w ortopedii.

PRP Prolo 30 osocze bogatopłytkowe

Osocze podaje się w formie iniekcji, mezoterapii lub w postaci maski po zabiegu laserem frakcyjnym. Zabieg wywołuje naturalne procesy naprawcze, jest bezpieczny, bezinwazyjny i nie wywołuje reakcji alergicznej. Daje naturalne i długotrwałe efekty.

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button