Kontakt Warszawa
Wróć do formy po porodzie – jak zlikwidować brzuch pociążowy?

Powrót do formy sprzed ciąży nie jest prostym wyzwaniem. Zwłaszcza że kobieta nie dysponuje już jako matka taką ilością czasu jak przed porodem. Często też restrykcyjna dieta i ćwiczenia, nawet pod okiem trenera personalnego, nie przynoszą oczekiwanych efektów. Jak sobie z tym poradzić?

Odstający brzuch po porodzie to zmora niejednej kobiety. Jednak obecnie młode mamy mają do wyboru wiele nieinwazyjnych, nowoczesnych metod walki z nim. Są to między innymi zabiegi z użyciem lasera np. Incoone. Jaką mają skuteczność?

Modelowanie sylwetki po porodzie- zabieg Incoone

Pod tym tajemniczym określeniem kryje się masaż, ale za pomocą lasera i światła LED. Zabieg polega na drenażu wybranych partii ciała specjalnymi głowicami. Dzięki poprawie krążenia, można liczyć na osiągnięcie fenomenalnych efektów.

Laser Icoone jest sposobem na pozbycie się niechcianego odstającego brzuszka, oponki i fałdek. Modeluje sylwetkę, a przy tym nie wywołuje dyskomfortu. Jego innowacyjność jest szeroko wykorzystywana w świecie medycyny estetycznej. Kobiety, które mają bliznę po cesarskim cięciu mogą ją dzięki temu zabiegowi zlikwidować.

Zabieg świetnie sprawdza się do miejscowego rozbijania tkanki tłuszczowej. Skóra staje się gładsza i bardziej jędrna.

Redukcja tkanki tłuszczowej – zabieg Accent Prime

To kolejny zabieg z użyciem lasera, którego celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, trudnej do pozbycia się za pomocą diety i ćwiczeń. Brzuch po porodzie jest właśnie takim miejscem. Rozciągnięta skóra wymaga często wsparcia.

Accent Prime modeluje brzuch po ciąży za pomocą technologii ultradźwiękowej: bezpiecznej, nieinwazyjnej, można rzec naturalnej. Terapia przynosi zaskakujące efekty. Ile się one utrzymują? Dzięki łączeniu różnych nowoczesnych technologii, efekty pozostaną na długo. Zależy to również od stylu życia, diety, aktywności fizycznej.

Korzystanie z nieinwazyjnych zabiegów na pociążowy brzuszek to realny sposób na pozbycie się kompleksów i powrót do sylwetki sprzed ciąży.