Kontakt Warszawa
Sekret idealnie gładkiego ciała. Pozbądź się niechcianego owłosienia

Wiele kobiet (a coraz częściej również mężczyzn) decyduje się na profesjonalne zabiegi depilacji ciała. Skąd wynika ta popularność? Na jakie rozwiązanie się zdecydować?

Jak wybrać odpowiednią metodę depilacji?

Zastanawiając się nad tym, jaką metodę depilacji wybrać, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim obszar ciała, z którego ma zostać usunięte zbędne owłosienie. W przypadku niechcianych włosków na twarzy i wąsika świetnie sprawdza się epilacja laserowa. Dlaczego? Otóż jest to zabieg w pełni bezpieczny i bezinwazyjny, który pomaga skutecznie usunąć owłosienie. Laser niszczy strukturę włosa, a przy tym nie przerywa ciągłości skóry, dlatego zabieg z jego wykorzystaniem może być świetną opcją dla Ciebie.

Dlaczego warto wybrać depilację laserową?

Depilacja laserowa ma wiele zalet. Jak już wspomnieliśmy, laser jest niezwykle delikatny i w przeciwieństwie do tradycyjnego sposobu golenia, nie podrażnia ani nie uszkadza skóry. Jednak dla wielu kobiet jest coś znacznie ważniejszego – trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia. Ilość serii koniecznych do całkowitej redukcji włosów uzależniona jest m.in. od ich grubości, koloru czy fazy wzrostu. Jednak w zdecydowanej większości przypadków już po pierwszym zabiegu widać znaczną poprawę. Trzeba jednak pamiętać, że wykonuje się go na czystą i suchą skórę, bez kremów, olejków czy balsamów, a na miesiąc przed zabiegiem nie wolno się opalać.

Lato to czas, w którym każda kobieta pragnie, aby jej ciało było gładkie i pozbawione zbędnego owłosienia. Warto pomyśleć o tym już teraz! Jeśli chcesz mieć idealnie gładkie ciało i zdążyć z całą serią zabiegów, zapisz się na konsultację już dziś.