Uda i „bryczesy”

Uda i „bryczesy”

Uda należą do tych części ciała, które są najbardziej oporne na likwidowanie z nich tkanki tłuszczowej. Prawidłowa dieta i aktywność fizyczna nie zawsze wspomoże likwidację niechcianych efektów nazywanych potocznie „bryczesami”. Jednak zdrowy styl życia jest niezmiernie istotny w profilaktyce i utrzymaniu skóry w dobrej kondycji.

Najczęstszymi przyczynami gromadzenia tkanki tłuszczowej na udach jest nadwaga, a nawet otyłość. Czasami problem wynika z naszej sylwetki – tzw. figura gruszki lub z obrzęku lipidowego  albo limfatycznego, kiedy złogi tłuszczu pod skórą tworzą bolesne grudki lub kiedy opuchlizna wywołana jest zastojem limfy w kończynach.

Metody na spalenie tłuszczu z ud

Dobrym sposobem spalania tłuszczu z ud jest niskokaloryczna dieta i ćwiczenia m.in. różnego typu przysiady lub unoszenie nóg bokiem w leżeniu, pilates, skakanie na skakance.  Jak wiadomo, w usuwaniu uporczywej tkanki tłuszczowej niezastąpiony jest także masaż – wykonany w gabinecie kosmetycznym, likwiduje również cellulit i ujędrnia skórę. W trudniejszych przypadkach warto rozważyć zabiegi medycyny estetycznej, w tym liposukcję, liposukcję z lipotransfetami. Konsultacja ze specjalistami może okazać się przełomowym procesem budowania sylwetki, z której będziemy zadowoleni.

Dowiedz się więcej

‧ Endermologia LPG®

‧ Storz Medical®

‧ Kosmetologia

‧ Accent Prime®

‧ Alliance LPG Endermologie

‧ Wyszczuplanie sylwetki

‧ Lorem ipsum dolor

‧ Storz Medical®

‧ Kosmetologia

‧ Accent Prime®

‧ Alliance LPG Endermologie

‧ Wyszczuplanie sylwetki

Masz pytania?

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas! Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy w kwestii zabiegu!