Kontakt Warszawa

Wolumetria twarzy Warszawa

fraxel re pair

Twarz

Modelowanie twarzy w Warszawie

Upływu czasu, a także jego skutków, nie da się całkowicie zatrzymać. Jednak możliwości współczesnej medycyny estetycznej są na tyle duże, że wiele oznak naturalnego lub przedwczesnego starzenia się cery można odsunąć w czasie oraz sprawić, że są mniej widoczne.

Wolumetria twarzy w Warszawie w Klinice Krajewski na Mokotowie i Powiślu, to zabieg, który bywa nazywany również softliftingiem twarzy. Na ten wysoko skuteczny zabieg odmładzający decydują się panie i panowie, którzy chcą odzyskać bardziej jędrną i elastyczną skórę, wolną od zmarszczek oraz bruzd, a także poprawić owal twarzy i koloryt cery.

Poznaj zalety wolumetrii twarzy w naszej klinice i sprawdź, jak możesz poprawić swój wygląd w sposób efektywny i bezpieczny.

Czym jest lifting wolumetryczny twarzy?

W wyniku naturalnego procesu starzenia się organizmu, a także pod wpływem dodatkowych czynników (zewnętrznych i wewnętrznych), skóra traci jędrność, odporność oraz nawilżenie. W efekcie staje się cieńsza, delikatniejsza, bardziej podatna na powstawanie zmarszczek i podrażnień. Z czasem twarz traci również młodzieńczy kształt, gdyż tkanka tłuszczowa znajdująca się w policzkach “ciągnie” owal w dół. W ten sposób powstają kłopotliwe „chomiczki”, czyli opadnięte, wiotkie policzki, przypominające woreczki.

Codzienna pielęgnacja skóry w domowych warunkach może z czasem okazać się niewystarczająca, aby osiągnąć efekty, o jakich marzysz. Nie musisz jednak godzić się z efektami biegu lat. Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z tych, który cieszy się sporą popularnością ze względu na satysfakcjonujące efekty jest wolumetria twarzy i korekta zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. W Warszawie wykonasz go właśnie w Klinice Krajewski.

Wolumetria twarzy to zabieg, który pozwala zredukować problem wiotkiej cery. Efektem jest poprawa owalu twarzy, wypełnienie jej konturów, a także wymodelowanie policzków i podbródka. Zabieg można przeprowadzić na dwa sposoby: wypełniając problematyczne miejsca tkanką tłuszczową pobraną z innego miejsca na ciele albo kwasem hialuronowym.

Co to jest kwas hialuronowy i dlaczego jest tak ceniony w medycynie estetycznej?

Kwas hialuronowy to jedna z tych substancji, których popularność nie maleje. Jest chętnie wybierany zarówno w kosmetykach do pielęgnacji domowej, jak i jako substancja wypełniająca w zabiegach medycyny estetycznej.

Kwas hialuronowy jest naturalnym polisacharydem, który znajduje się w ludzkiej skórze. Im młodsza skóra, tym jest go więcej, jednak z biegiem czasu jest go coraz mniej. Naturalny kwas hialuronowy jest bardzo istotny nie tylko dla optymalnego nawilżenia skóry, ale również dla jej jędrności, ponieważ utrzymuje włókna kolagenowe. Te ulegają stopniowemu osłabieniu już po 25. roku życia, czego efektem jest stopniowa utrata jędrności skóry, przez co staje się ona wiotka i bardziej podatna na powstawanie zmarszczek i bruzd. Stopniowo zanika również kontur twarzy.

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego na poziomie skóry właściwej to skuteczny sposób na to, by uzupełnić jego niedobory, a tym samym niemal natychmiast znacznie poprawić jej wygląd. W medycynie estetycznej kwas hialuronowy jest jednym z najpopularniejszych „wypełniaczy”, ze względu na swoją plastyczną formę, skuteczność i bezpieczeństwo (wysokiej jakości preparaty nie wykazują tendencji do powodowania alergii).

Wolumetria twarzy i wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Warszawie w Klinice Krajewski to zabieg na najwyższym poziomie, wykonywany przez doświadczonych praktyków, przy użyciu wypełniaczy profesjonalnej jakości, wspomagająco również najnowocześniejszych technologii.  Do wypełniania problematycznych obszarów skóry wykorzystujemy specjalną, tępo zakończoną igłę, przy użyciu której do głębokich warstw skóry wprowadzamy wypełniacz w postaci kwasu hialuronowego.

Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzamy obszerne konsultacje z pacjentem, omawiając wszystkie aspekty - od oczekiwań, przez możliwości i spodziewane efekty, po szczegółowe wyjaśnienie przebiegu zabiegu, przygotowania do niego, a także postępowania po zabiegu wolumetrii.

Zabieg wolumetrii twarzy i wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym trwa zaledwie kilkadziesiąt minut i jest niemal bezbolesny. Bardziej wrażliwi pacjenci mogą odczuwać lekkie rozpieranie tkanek w trakcie podskórnego podawania kwasu hialuronowego. W takich przypadkach stosujemy miejscowe znieczulenie.

W trakcie zabiegu i bezpośrednio po nim, skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak objawy te ustępują samoistnie w ciągu kilku najbliższych dni. Co więcej, po zabiegu nie ma konieczności stosowania się do specjalnych zaleceń czy przechodzenia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu można wrócić do normalnego, dotychczasowego trybu życia.

Wolumetria twarzy w Warszawie jest zabiegiem cenionym przez pacjentów ze względu na spektakularny efekt odmładzający. Pierwsze pozytywne efekty zabiegu są widoczne już bezpośrednio po zabiegu. Po kilku tygodniach od zabiegu cera wygląda wyraźnie promienniej i młodziej. A efekty wolumetrii twarzy utrzymują się, w zależności od indywidualnych skłonności, nawet do 2 lat.

Zabieg wolumetrii twarzy i wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym przynosi wiele pozytywnych rezultatów:

  • poprawa owalu twarzy
  • spłycenie zmarszczek i bruzd na twarzy
  • przywrócenie optymalnego poziomu nawilżenia i napięcia skóry
  • wyrównanie konturu twarzy
  • powstrzymanie utraty objętości skóry
  • wypełnienie zapadniętych policzków i uwydatnienie kości policzkowych
  • wypełnienie tzw. doliny łez
  • podkreślenie zarysu żuchwy

Większość kobiet i mężczyzn może bezpiecznie poddać się zabiegowi wolumetrii i wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Zdecydowanym przeciwskazaniem do zabiegu jest uczulenie na kwas hialuronowy, które zdarza się, na szczęście, rzadko. Inne przeciwskazania to:

  • zapalenie skóry
  • zakażenia skóry
  • przerwanie ciągłości naskórka w obszarze zabiegowym
  • choroby autoimmunologiczne
  • skłonność do przerastania blizn
  • choroby nowotworowe
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • łuszczyca.

Aby potwierdzić lub wykluczyć przeciwwskazanie, skorzystaj z konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej w Klinice Krajewski Mokotów i Powiśle oraz w naszej Klinice w Radomiu.

Na pewno warto, jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu i chciałabyś skutecznego, a zarazem bezpiecznego i małoinwazyjnego rozwiązania swoich problemów ze skórą i owalem twarzy. Zabieg wolumetrii pozwala zachować dłużej młodszy, bardziej atrakcyjny wygląd twarzy. Spłycenie zmarszczek, poprawa kształtu i wypełnienie zapadniętych kości policzkowych pozytywnie wpływa na samocenę i jakość życia naszych pacjentów.

W Klinice Krajewski możesz oczekiwać usług na najwyższym, światowym poziomie, gdzie troska o pacjenta jest priorytetem. Nasi doświadczeni lekarze medycyny estetycznej gwarantują, że zabieg wolumetrii i korekcji zmarszczek kwasem hialuronowym spełni Twoje oczekiwania związane z poprawą wyglądu. Umów się na bezpłatną konsultację już dziś!

Masz pytania?

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas! Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy w kwestii zabiegu!

  Warszawa - Mokotów

  ul. Bukowińska 22a,02-703 Warszawa
  +48 884 678 678,+48 22 898 34 51
  recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

  Warszawa - Powiśle

  ul. Orłowicza 12/U2,00-414 Warszawa
  +48 884 678 678,+48 22 690 00 80
  recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

  Radom

  ul. Gagarina 1,26-600 Radom
  +48 884 886 600,+48 48 360 44 56
  recepcja.radom@klinikakrajewski.pl

  Warszawa - Mokotów

  ul. Bukowińska 22a,02-703 Warszawa
  +48 884 678 678,+48 22 898 34 51
  recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

  Warszawa - Powiśle

  ul. Orłowicza 12/U2,00-414 Warszawa
  +48 884 678 678,+48 22 690 00 80
  recepcja.warszawa@klinikakrajewski.pl

  Radom

  ul. Gagarina 1,26-600 Radom
  +48 884 886 600,+48 48 360 44 56
  recepcja.radom@klinikakrajewski.pl