Kontakt Warszawa

Ramiona

ramiona

Ciało

Niestety nie każdy z nas może pochwalić się pięknymi ramionami i ochoczo chce je odsłaniać w letnich sukienkach. Podstawowymi czynnikami, które wpływają na pojawienie się tzw. „pelikanów” są: uwarunkowania genetyczne – w skórze z wiekiem spada produkcja odpowiedzialnego za jej jędrność kolagenu, utrata masy mięśniowej, utrata znacznej ilości kilogramów lub otyłość.

Kiedy problem powstaje na skutek znacznego spadku ilości kilogramów i obniża się elastyczność skóry warto rozpocząć profilaktykę w postaci ćwiczeń wzmacniając tricepsy i z użyciem ciężarków.  Pomoc jakiej szukamy w ćwiczeniach fizycznych nie zawsze przynosi pozytywne efekty, bo ramiona są trudnym miejscem do wymodelowania. Kiedy te działania nie przynoszą spodziewanych rezultatów, dobrym wyjściem są bezinwazyjne zabiegi ujędrniania skóry, poprawy jej napięcia lub redukcji tkanki tłuszczowej. Charakteryzują się one znacznie wyższą skutecznością, a dzięki wykorzystywanym innowacyjnym technologiom są bezpieczne.

Metody ujędrnienia i wyszczuplenia ramion

Zabiegi te muszą skupiać się precyzyjnie na obszarze zabiegowym, więc muszą posiadać specjalnie do tego przystosowane mechanizmy. Zawsze staramy się wybierać do naszej oferty takie technologie, które są niezwykle skuteczne w wielu obszarach. Fala radiowa w połączeniu z ultradźwiękami to prawdziwy agent do zadań specjalnych, a w szczególności modelowaniu ramion. Znajduje swoje zastosowanie w wyszczuplaniu, redukcji cellulitu, drugiego podbródka, brzucha czy boczków, ale także doskonale zna się na „pelikanach”. Oprócz wpływania na tkankę tłuszczową ultradźwiękami, intensywnie ujędrnia skórę falą radiową. Przez co otrzymujemy efekt wyszczuplonych, ale i gładkich ramion. Niewątpliwe doskonale w tym obszarze sprawdza się także technologia HIFU, zabieg bardzo intensywny we właściwościach ujędrniających, ale jednak bezinwazyjny, nie wymaga okresu rekonwalescencji, a jego efekty pogłębiają się w czasie. Jesteśmy zwolennikami łączenia zabiegów, stąd chętnie włączamy też masaż endermologiczny do całego procesu modelowania ramion, albo termolifting. Zdajemy sobie sprawę, jak wielki kompleks może powodować ta część ciała, ale zapewniamy też, że w Klinice Krajewski znajdą Państwo pomoc w zakresie modelowania i wyszczuplania tego obszaru.

Masz pytania?

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas! Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy w kwestii zabiegu!