PicoSure

PicoSure - najnowcześniejsza technika usuwania tatuażu

W Klinice Krajewski proponujemy pacjentom innowacyjną metodę usuwania tatuaży. PicoSure, bo o nim mowa, jest znanym na całym świecie laserem stosowanym m.in. do usuwania tatuażu. Nie tylko jest całkowicie bezpieczny i chroni skórę przed poparzeniami, ale również minimalizuje wystąpienie jakichkolwiek efektów ubocznych. Dlaczego warto skorzystać z technologii PicoSure?

Wyjątkowa technologia lasera PicoSure

Laser PicoSure pomaga w pełni pozbyć się nawet najtrudniejszych wzorów i kolorów użytych do stworzenia tatuażu. Podstawą jego działania jest zastosowanie unikalnej technologii, która wykorzystuje ultrakrótkie fale światła liczone w pikosekundach. Dzięki temu bezpośrednio uderza w pigment, co powoduje całkowite rozbicie go na minimalne cząsteczki, które następnie wydalają się ze skóry. Tak krótki czas zabiegu zapobiega powstawaniu oparzeń i przegrzaniu skóry pacjenta. Dodatkowo usuwanie tatuażu za pomocą PicoSure jest całkowicie bezbolesne, a rekonwalescencja trwa wyjątkowo krótko.

Zalety zabiegu z użyciem lasera PicoSure:

• jest dużo bardziej bezpieczny dla skóry niż inne tego typu lasery,
• minimalizuje ryzyko wystąpienia oparzeń,
• zabieg jest w pełni bezbolesny,
• nie występują żadne skutki uboczne,
• czas wykonania zabiegu jest bardzo krótki,
• skuteczność technologii PicoSure, zmniejsza znacząco ilość wymaganych zabiegów do całkowitego usunięcia tatuażu,
• dużo efektywniej usuwa kolorowe tatuaże w porównaniu do innych laserów.

Skuteczność w usuwaniu tatuaży

Zabieg usunięcia tatuażu za pomocą PicoSure jest niezwykle skuteczny. Każdy tatuaż, bez względu na kolor czy wielkość całkowicie znika ze skóry, pozostawiając tylko jaśniejszą plamę na kilka miesięcy, która z czasem wyrównuje się do naturalnego pigmentu ciała. Aby uzyskać zadowalający efekt, najczęściej trzeba poddać się co najmniej trzem zabiegom.
Warto podkreślić, że w przypadku wszelkich innych metod usuwania tatuaży konieczne były nawet kilkunastokrotne powtórzenia, na dodatek często pozostawały po nich widoczne blizny. Tymczasem po wykonaniu zabiegu z laserem PicoSure nie pozostają żadne, nawet najmniejsze ślady. Dodatkowo, pacjent może praktycznie od razu wrócić do normalnego trybu życia, a wszelkie działanie profilaktyczne dotyczą jedynie odpowiedniej pielęgnacji skóry.

Zapisz się na wizytę już dziś!