Kontakt Warszawa

Boczki

problemy z brzuchem

Boczki

Boczki – zlokalizowane w obszarze bioder, a także nad ich fragmentem, to fałdy tkanki tłuszczowej. Stanowią bardzo istotny problem, którego pozbycie się nie jest łatwe i stanowi nie lada wyzwanie. Zlokalizowane są w bocznych częściach ciała i okolic brzucha, gdzie  tkanka tłuszczowa jest niezwykle uporczywym problemem, z który nie radzi sobie często podejmowana aktywność fizyczna i dieta.

Odpowiednie ćwiczenia pomagają utrzymać prawidłową masę ciała i są niezbędne w profilaktyce i zachowaniu szczupłej sylwetki oraz redukcji cellulitu, jednak nie zawsze przynoszą tak dobrych rezultatów. Profilaktycznie aby zapobiec boczkom i je zredukować warto wykonywać ćwiczenia z użyciem hula-hop, ćwiczenia cardio i interwałowe, skręty tułowia i spięcia brzucha. Dodatkowo można skorzystać z masaży za pomocą specjalistycznych urządzeń, po których zauważymy wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej i wyszczuplenie. Problem jaki nas dotyczy najlepiej skonsultować z lekarzem medycyny estetycznej, a w przypadku dużej nadwagi z lekarzem chirurgii, który oceni kondycję skóry i dobierze dla nas odpowiednią metodę zgubienia boczków.

Metody na redukcję boczków

Szereg zabiegów, które mamy w ofercie, pozwala zaplanować połączoną serię najbardziej efektywną dla konkretnego przypadku. Endermologia to świetny przykład zabiegu, który w naturalny sposób pomaga dbać o figurę, a jednocześnie wyszczupla, także ten obszar. Intensywny masaż głowicą z rolką i klapką jest komfortowy, jednak wymaga wielu regularnych powtórzeń, aby osiągnąć spektakularny efekt. Z pomocą przychodzą intensywniejsze zabiegi, których działanie wspierane endermologią przynosi szybkie i doskonałe rezultaty redukcji boczków. Wszystko zależy też od tego, czy do pełnej terapii włączymy również dietę i sport. Poprzedzający serię zabiegów wywiad pozwala dobrać odpowiednie metody, dzięki którym Pacjent szybko będzie cieszył się pożądanym efektem.

Masz pytania?

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas! Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy w kwestii zabiegu!