Kontakt Warszawa

Boczki

problemy z brzuchem

Boczki

Boczki – zlokalizowane w obszarze bioder, a także nad ich fragmentem, to fałdy tkanki tłuszczowej. Stanowią bardzo istotny problem, którego pozbycie się nie jest łatwe i stanowi nie lada wyzwanie. Zlokalizowane są w bocznych częściach ciała i okolic brzucha, gdzie  tkanka tłuszczowa jest niezwykle uporczywym problemem, z który nie radzi sobie często podejmowana aktywność fizyczna i dieta.

Odpowiednie ćwiczenia pomagają utrzymać prawidłową masę ciała i są niezbędne w profilaktyce i zachowaniu szczupłej sylwetki oraz redukcji cellulitu, jednak nie zawsze przynoszą tak dobrych rezultatów. Profilaktycznie aby zapobiec boczkom i je zredukować warto wykonywać ćwiczenia z użyciem hula-hop, ćwiczenia cardio i interwałowe, skręty tułowia i spięcia brzucha. Dodatkowo można skorzystać z masaży za pomocą specjalistycznych urządzeń, po których zauważymy wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej i wyszczuplenie. Problem jaki nas dotyczy najlepiej skonsultować z lekarzem medycyny estetycznej, a w przypadku dużej nadwagi z lekarzem chirurgii, który oceni kondycję skóry i dobierze dla nas odpowiednią metodę zgubienia boczków.

Metody na redukcję boczków

Szereg zabiegów, które mamy w ofercie, pozwala zaplanować połączoną serię najbardziej efektywną dla konkretnego przypadku. LPG Alliance to świetny przykład zabiegu, który w naturalny sposób pomaga dbać o figurę, a jednocześnie wyszczupla, także ten obszar. Intensywny masaż głowicą z rolką i klapką jest komfortowy, jednak wymaga wielu regularnych powtórzeń, aby osiągnąć spektakularny efekt. Z pomocą przychodzą intensywniejsze zabiegi, których działanie wspierane endermologią przynosi szybkie i doskonałe rezultaty redukcji boczków. Accent Prime czy VelaShape III sprawdzają się w tym połączeniu, albo w formie samodzielnych zabiegów. Wszystko zależy też od tego, czy do pełnej terapii włączymy również dietę i sport. Poprzedzający serię zabiegów wywiad pozwala dobrać odpowiednie metody, dzięki którym Pacjent szybko będzie cieszył się porządanym efektem.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas! Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy w kwestii zabiegu!