Zabiegi

Zabiegi z tej dziedziny pozwalają wyeliminować wrodzone lub nabyte defekty skóry, a także zniwelować oznaki starzenia się. W kręgu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej znalazły się m.in. mezoterapia, leczenie przebarwień, odnowa skóry i usuwanie blizn potrądzikowych, likwidacja cellulitu i ujędrnianie oraz szeroka gama procedur anti-aging.

Gdy możliwości medycyny estetycznej są niewystarczające, z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. Doświadczeni lekarze wykonują zabiegi na twarz i ciało, w tym lifting, plastykę i powiększanie piersi, liposukcję, plastykę brzucha, operacje intymne, procedury z zakresu chirurgii ręki i wiele innych.

Do zagadnienia piękna ludzkiego ciała warto podchodzić holistycznie. Systematyczna pielęgnacja i stosowanie profesjonalnych zabiegów regeneracyjnych pomoże na dłużej zachować atrakcyjny wygląd włosów, skóry i paznokci. Nowoczesna kosmetologia dysponuje szeregiem nieinwazyjnych metod odmładzania i rewitalizacji skóry.

Dbanie o wygląd zewnętrzny jest niezwykle ważnym elementem naszego życia. To, jak wyglądamy wpływa nie tylko na to jak postrzegają nas inni, ale również na poprawę samopoczucia i redukowanie stresu związanego z dążeniem do wymarzonej sylwetki. W pielęgnowaniu swojego ciała bardzo istotne jest to, aby zabiegi wykonywać z poszanowaniem dla skóry i w trosce o nasze zdrowie.

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej

W klinice medycyny estetycznej Klinika Krajewski wiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest satysfakcja z własnego wyglądu. Upływ czasu, wrodzone predyspozycje, a często także zdarzenia losowe sprawiają, że przestaje czuć się dobrze we własnym ciele. Kompleksy i przykre doświadczenia związane z tym, jak postrzegają nas inni odbierają poczucie pewności siebie. Komfort życia staje się wyraźnie ograniczony. To właśnie tutaj jest miejsce dla zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Współczesny rozwój tej dyscypliny pozwolił nam na wdrożenie zabiegów, które na minimalnym poziomie inwazyjności eliminują defekty i przywracają atrakcyjny wygląd twarzy, jak i całego ciała.

Chcąc w pełni realizować potrzeby naszych Pacjentów, rozszerzyliśmy ofertę zabiegową Kliniki Krajewski  o procedury z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Doświadczenie naszych specjalistów w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem medycznym pozwala nam spełniać marzenia Pacjentów o życiu bez kompleksów i cierpienia.

Zapisz się na wizytę już dziś!

Call Now Button