Kontakt Warszawa
Jak przekuć noworoczne postanowienia o szczupłym ciele w sukces?

Mimo uporczywych ćwiczeń, czy też diet, nasze ciało potrzebuje wsparcia, aby sylwetka osiągnęła upragniony wygląd. Modelowanie to nic innego jak nadawanie odpowiedniego kształtu, a w przypadku ciała będzie to linia bioder, wcięcie w talii, ramiona, oraz wszystko co składa  się na estetyczny wygląd, w tym także gładka, jędrna i pozbawiona nierówności (cellulitu) skóra.

Razem z nowym rokiem siłownie zapełniają się po brzegi. Chcemy poprawić wygląd swojego ciała i nie chodzi tu tylko o idealny wizerunek kreowany przez media, bo różnimy się wszyscy od siebie, ale chodzi o zdrowy wygląd. Zaburzenia kształtu sylwetki wynikają często z naturalnych predyspozycji ciała do gromadzenia tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach. Bardzo często wpływ na kształt sylwetki ma ciąża, tzw. brzuszki pociążowe to oprócz tkanki tłuszczowej, która postanowiła nie znikać, to także nagromadzenie wiotkiej skóry. Dobór odpowiednich rozwiązań medycyny estetycznej ma za zadanie wesprzeć każdego w drodze do ciała, w którym będziemy czuli się dobrze. Przyspieszyć metabolizm, a tym samym przyspieszyć efekty ćwiczeń czy diet, zwiększyć procesy regeneracji i obkurczania skóry, nadać ciału piękną, jędrną strukturę.

Dieta + ćwiczenia + zabiegi to klucz do sukcesu

W zależności od postawionego sobie celu, efektu jaki chcemy osiągnąć, w Klinice Krajewski możemy sięgnąć do różnych metod. Od absolutnie naturalnej metody stymulacji komórkowej, stosowanej na całym świecie również do fizjoterapii, oryginalnej endermologii LPG® Alliance, przez rewolucyjne na rynku medycyny estetycznej zabiegi uderzające w membranę komórek tłuszczowych i ujędrniające skórę Accent Prime. Pogromcy cellulitu – Storz Medical® oraz VellaShape III, czy też specjaliści od ujędrniania wiotkiej skóry SonoQueen, Thermage CPT® i Zaffiro. Po chirurgiczne metody jednoczesnego odsysania tkanki tłuszczowej i obkurczania skóry za pomocą lasera Slim Lipo®. Z racji tego, że w Klinice mamy wiele możliwości, śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie dla każdego. Odpowiednio zebrany wywiad z Pacjentem pozwala nam zawsze dopasować zabiegi i zaplanować serię tak, aby uzyskać jak najszybsze i najbardziej spektakularne efekty.